Etapa 13
Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv Pronostic și Sfaturi de Pariuri
31 oct. 2026
16:00
Hristo Botev Stadium, Vraca
Pronosticurile noastre: Remiză (35%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
ÎncredereSfaturi de pariere
Botev VratsaRemizăLokomotiv Plovdiv
Rezultat
Botev Vratsa
35%
Total goluri
Sub 2.5
59%
Ambele echipe marchează
Nu
53%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
70%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
10
2.29Medie Goluri
29%Ambele Echipe Marchează
47%Peste 2.5
22 mar. 2026Botev Vratsa1-2Lokomotiv Plovdiv
17 oct. 2025Lokomotiv Plovdiv3-0Botev Vratsa
15 mai 2025Lokomotiv Plovdiv1-3Botev Vratsa
1 mar. 2025Lokomotiv Plovdiv1-0Botev Vratsa
18 oct. 2024Botev Vratsa0-0Lokomotiv Plovdiv
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv?
Modelul nostru prezice Botev Vratsa cu 35% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv?
Ambele echipe marchează: Nu (53% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 70% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (59% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv?
Botev Vratsa vs Lokomotiv Plovdiv are loc pe 31 oct. 2026 la Hristo Botev Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 23 | 4 | +19 | 28 | ||
| 2 | 11 | 8 | 3 | 0 | 27 | 9 | +18 | 27 | ||
| 3 | 10 | 8 | 2 | 0 | 21 | 7 | +14 | 26 | ||
| 4 | 11 | 7 | 1 | 3 | 21 | 13 | +8 | 22 | ||
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 17 | 14 | +3 | 19 | ||
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 17 | -2 | 17 | ||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 11 | 15 | -4 | 13 | ||
| 8 | 11 | 2 | 5 | 4 | 9 | 9 | 0 | 11 | ||
| 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 20 | -11 | 9 | ||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 13 | 21 | -8 | 8 | ||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 6 | 14 | -8 | 8 | ||
| 12 | 11 | 1 | 5 | 5 | 12 | 19 | -7 | 8 | ||
| 13 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 21 | -11 | 8 | ||
| 14 | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 | 22 | -11 | 6 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEED
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Spartak Varna0-1
19 sept.Ela Dunărea Ruse2-2
13 sept.Evs Levski Sofia0-0
4 sept.Vla Septemvri Sofia3-2
31 aug.Dla Arda Kardzhali0-2
VDEEV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 0.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
16 oct.Vla Yantra 20192-0
10 oct.Ela Lokomotiv Sofia1-1
20 sept.Evs CSKA Sofia1-1
13 sept.Dla Botev Plovdiv0-2
6 sept.Vvs Cherno More Varna1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 17 |
| Medie Goluri | 2.29 |
| Ambele Echipe Marchează | 29% |
| Peste 2.5 Goluri | 47% |
| Peste 1.5 Goluri | 59% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Botev Vratsa | 12 | 0.71 pe meci |
| Lokomotiv Plovdiv | 27 | 1.59 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Botev Vratsa | 5 (29%) |
| Lokomotiv Plovdiv | 11 (65%) |
22 mar. 2026Prima LigăBotev Vratsa1-2Lokomotiv Plovdiv
17 oct. 2025Prima LigăLokomotiv Plovdiv3-0Botev Vratsa
15 mai 2025Prima LigăLokomotiv Plovdiv1-3Botev Vratsa
1 mar. 2025Prima LigăLokomotiv Plovdiv1-0Botev Vratsa
18 oct. 2024Prima LigăBotev Vratsa0-0Lokomotiv Plovdiv
25 nov. 2023Prima LigăBotev Vratsa2-0Lokomotiv Plovdiv
31 iul. 2023Prima LigăLokomotiv Plovdiv4-0Botev Vratsa
12 feb. 2023Prima LigăLokomotiv Plovdiv0-0Botev Vratsa
30 iul. 2022Prima LigăBotev Vratsa0-1Lokomotiv Plovdiv
10 dec. 2021Prima LigăLokomotiv Plovdiv2-4Botev Vratsa
28 aug. 2021Prima LigăBotev Vratsa0-0Lokomotiv Plovdiv
6 dec. 2020Prima LigăBotev Vratsa0-1Lokomotiv Plovdiv
15 aug. 2020Prima LigăLokomotiv Plovdiv2-1Botev Vratsa
8 nov. 2019Prima LigăLokomotiv Plovdiv2-0Botev Vratsa
28 iul. 2019Prima LigăBotev Vratsa1-4Lokomotiv Plovdiv
15 dec. 2018Prima LigăLokomotiv Plovdiv4-0Botev Vratsa
2 sept. 2018Prima LigăBotev Vratsa0-0Lokomotiv Plovdiv

