Etapa 4
Boston United vs Scunthorpe Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Boston Community Stadium, Boston
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
0
5.5Medie Goluri
100%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
14 feb. 2026Scunthorpe3-6Boston United
18 oct. 2025Boston United1-1Scunthorpe
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Boston United vs Scunthorpe?
Boston United vs Scunthorpe are loc pe 17 oct. 2026 la Boston Community Stadium.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDEDD
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Southend1-2
3 oct.Dla Yeovil Town0-6
29 sept.Ela FC Halifax Town1-1
26 sept.Dvs AFC Fylde0-1
19 sept.Vla Forest Green Rovers3-1
DDVDD
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla AFC Fylde0-2
29 sept.Dla Barrow0-3
26 sept.Vvs Hartlepool4-1
19 sept.Dla AFC Hornchurch0-1
16 sept.Dvs Boreham Wood1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 2 |
| Medie Goluri | 5.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 100% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Boston United | 7 | 3.5 pe meci |
| Scunthorpe | 4 | 2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Boston United | 0 (0%) |
| Scunthorpe | 0 (0%) |
14 feb. 2026Liga NaționalăScunthorpe3-6Boston United
18 oct. 2025Liga NaționalăBoston United1-1Scunthorpe

