Etapa 35
Bohemians vs Shelbourne Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Dalymount Park, Dublin
Pronosticurile noastre: Bohemians — Câștigă (58%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Rezultat
Bohemians
@ 1.48
59%
ÎncredereSfaturi de pariere
BohemiansRemizăShelbourne
Rezultat
Cea mai bună valoareBohemians
@ 1.48
59%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.65
57%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.68
55%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.16
40%
Handicap asiatic
H. Gazde -1
@ 1.99
50%
Primul Timp
Bohemians
@ 2.05
42%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 2.33
42.9%
Scor exact
2:1
@ 7.14
14.0%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Peste 9.5
@ 1.82
50.8%
Goleador oricând
Paddy Madden
52.4%@ 1.91
Colm Whelan
52.4%@ 1.91
Douglas James-Taylor
47.6%@ 2.10
Hugh Martin
47.6%@ 2.10
Josh Harpur
44.4%@ 2.25
Connor Parsons
36.4%@ 2.75
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
9Remize
4
2.22Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
22 iun. 2026Shelbourne0-3Bohemians
4 mai 2026Bohemians2-2Shelbourne
16 mar. 2026Shelbourne0-0Bohemians
26 oct. 2025Bohemians2-3Shelbourne
9 aug. 2025Shelbourne2-2Bohemians
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.62 | 4.10 | 4.79 |
| Bet365 | 1.25 | 3.90 | 3.75 |
| Betano | 1.26 | 3.95 | 3.50 |
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Bohemians vs Shelbourne?
Modelul nostru prezice Bohemians cu 59% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Bohemians vs Shelbourne?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 40% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Ce scor este prognozat pentru Bohemians vs Shelbourne?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (14.0% probabilitate implicită).
Care este predicția Handicap asiatic pentru Bohemians vs Shelbourne?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Bohemians -1 cu 50% încredere.
Bohemians vs Shelbourne: care este pontul nostru de Mijlocul meciului?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Bohemians cu 42% încredere.
Când și unde se joacă Bohemians vs Shelbourne?
Bohemians vs Shelbourne are loc pe 23 oct. 2026 la Dalymount Park.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 35 | +19 | 65 | ||
| 2 | 34 | 18 | 8 | 8 | 60 | 41 | +19 | 62 | ||
| 3 | 34 | 17 | 8 | 9 | 53 | 28 | +25 | 59 | ||
| 4 | 34 | 11 | 13 | 10 | 49 | 47 | +2 | 46 | ||
| 5 | 34 | 10 | 14 | 10 | 46 | 44 | +2 | 44 | ||
| 6 | 34 | 10 | 12 | 12 | 51 | 56 | -5 | 42 | ||
| 7 | 34 | 10 | 11 | 13 | 46 | 51 | -5 | 41 | ||
| 8 | 34 | 8 | 13 | 13 | 48 | 58 | -10 | 37 | ||
| 9 | 34 | 9 | 10 | 15 | 41 | 54 | -13 | 37 | ||
| 10 | 34 | 5 | 9 | 20 | 26 | 60 | -34 | 24 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVDV
10Jucat
6Victories
0Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.9 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Vvs Waterford2-1
12 oct.Dla Shamrock Rovers1-2
2 oct.Vla Dundalk2-1
18 sept.Vvs Drogheda United2-1
11 sept.Vla Galway United3-2
DVEVV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
16 oct.Vla St Patrick's Athl.2-1
9 oct.Vvs Sligo Rovers5-1
25 sept.Ela Galway United1-1
18 sept.Vla Dundalk3-2
14 sept.Dvs Drogheda United1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.22 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Bohemians | 22 | 1.22 pe meci |
| Shelbourne | 18 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Bohemians | 5 (28%) |
| Shelbourne | 5 (28%) |
22 iun. 2026Divizia PremierShelbourne0-3Bohemians
4 mai 2026Divizia PremierBohemians2-2Shelbourne
16 mar. 2026Divizia PremierShelbourne0-0Bohemians
26 oct. 2025Divizia PremierBohemians2-3Shelbourne
9 aug. 2025Divizia PremierShelbourne2-2Bohemians
16 mai 2025Divizia PremierBohemians1-0Shelbourne
11 apr. 2025Divizia PremierShelbourne1-0Bohemians
6 sept. 2024Divizia PremierBohemians1-1Shelbourne
23 aug. 2024Divizia PremierShelbourne1-1Bohemians
12 apr. 2024Divizia PremierShelbourne1-2Bohemians
8 mar. 2024Divizia PremierBohemians0-2Shelbourne
25 sept. 2023Divizia PremierBohemians1-1Shelbourne
14 iul. 2023Divizia PremierShelbourne1-1Bohemians
26 mai 2023Divizia PremierBohemians0-0Shelbourne
3 mar. 2023Divizia PremierShelbourne1-0Bohemians
19 aug. 2022Divizia PremierShelbourne1-1Bohemians
17 iun. 2022Divizia PremierBohemians1-0Shelbourne
18 apr. 2022Divizia PremierShelbourne1-4Bohemians

