Etapa 13
Bodrumspor vs Ümraniyespor Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
BodrumsporRemizăÜmraniyespor
Rezultat
Bodrumspor
45%
Total goluri
Sub 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
1
2.25Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
3 apr. 2026Bodrumspor1-0Ümraniyespor
23 nov. 2025Ümraniyespor1-0Bodrumspor
3 feb. 2024Ümraniyespor1-2Bodrumspor
3 sept. 2023Bodrumspor4-0Ümraniyespor
Întrebări Frecvente
Bodrumspor vs Ümraniyespor: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Bodrumspor cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Bodrumspor vs Ümraniyespor?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Bodrumspor vs Ümraniyespor?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Bodrumspor vs Ümraniyespor?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Când și unde se joacă Bodrumspor vs Ümraniyespor?
Bodrumspor vs Ümraniyespor are loc pe 1 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 5 | +17 | 25 | ||
| 2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 15 | 8 | +7 | 23 | ||
| 3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 9 | +11 | 22 | ||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 17 | +3 | 19 | ||
| 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12 | 6 | +6 | 18 | ||
| 6 | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | 10 | +9 | 17 | ||
| 7 | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 16 | ||
| 8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 15 | ||
| 9 | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | +8 | 14 | ||
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | +3 | 14 | ||
| 11 | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | +1 | 13 | ||
| 12 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 13 | 0 | 13 | ||
| 13 | 10 | 2 | 6 | 2 | 9 | 11 | -2 | 12 | ||
| 14 | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 10 | ||
| 15 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 10 | ||
| 16 | 10 | 1 | 6 | 3 | 6 | 11 | -5 | 9 | ||
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 7 | ||
| 18 | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 7 | ||
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 | 24 | -15 | 5 | ||
| 20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 3 | 22 | -19 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEDVV
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Bandırmaspor2-1
13 oct.Vla Sarıyer4-1
9 oct.Dvs Keçiörengücü0-2
20 sept.Ela Pendikspor1-1
12 sept.Vvs Batman Petrolspor4-0
DDVEV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla Vanspor FK2-0
9 oct.Evs Sarıyer1-1
18 sept.Vla Bandırmaspor1-0
12 sept.Dvs Antalyaspor1-2
5 sept.Dla Pendikspor0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 25% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 50% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Bodrumspor | 7 | 1.75 pe meci |
| Ümraniyespor | 2 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Bodrumspor | 2 (50%) |
| Ümraniyespor | 1 (25%) |
3 apr. 20261. LigăBodrumspor1-0Ümraniyespor
23 nov. 20251. LigăÜmraniyespor1-0Bodrumspor
3 feb. 20241. LigăÜmraniyespor1-2Bodrumspor
3 sept. 20231. LigăBodrumspor4-0Ümraniyespor

