Etapa 9
Benfica B vs Chaves Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Benfica Campus, Seixal
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Benfica BRemizăChaves
Rezultat
Benfica B
45%
Total goluri
Sub 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
2
2.67Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
44%Peste 2.5
17 ian. 2026Benfica B1-0Chaves
10 aug. 2025Chaves1-1Benfica B
28 feb. 2025Chaves1-2Benfica B
6 oct. 2024Benfica B1-0Chaves
25 feb. 2022Chaves1-1Benfica B
Întrebări Frecvente
Benfica B vs Chaves: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Benfica B cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Benfica B vs Chaves?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Benfica B vs Chaves?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Benfica B vs Chaves?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Benfica B vs Chaves?
Benfica B vs Chaves are loc pe 31 oct. 2026 la Benfica Campus.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
A. CabralForward
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDDVV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
12 oct.Vvs Felgueiras 19321-0
11 sept.Vla Académica3-0
5 sept.Dvs Torreense0-2
30 aug.Dla Amarante0-1
21 aug.Evs Portimonense1-1
VVDEV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
16 oct.Vvs Os Marialvas2-1
11 oct.Ela Lusitânia Lourosa1-1
4 oct.Dla Farense0-4
20 sept.Vla Guarda3-2
13 sept.Vvs Feirense1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 44% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Benfica B | 13 | 1.44 pe meci |
| Chaves | 11 | 1.22 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Benfica B | 3 (33%) |
| Chaves | 1 (11%) |
17 ian. 2026Liga Portugal 2Benfica B1-0Chaves
10 aug. 2025Liga Portugal 2Chaves1-1Benfica B
28 feb. 2025Liga Portugal 2Chaves1-2Benfica B
6 oct. 2024Liga Portugal 2Benfica B1-0Chaves
25 feb. 2022Liga Portugal 2Chaves1-1Benfica B
3 oct. 2021Liga Portugal 2Benfica B3-1Chaves
14 feb. 2021Liga Portugal 2Chaves0-0Benfica B
23 sept. 2020Liga Portugal 2Benfica B3-4Chaves
3 nov. 2019Liga Portugal 2Benfica B1-3Chaves

