Etapa 9
Ben Aknoun vs CR Belouizdad Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Ben AknounRemizăCR Belouizdad
Rezultat
CR Belouizdad
45%
Total goluri
Peste 2.5
62%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
3
2.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
24 mai 2026CR Belouizdad3-1Ben Aknoun
3 ian. 2026Ben Aknoun0-2CR Belouizdad
11 mai 2024CR Belouizdad1-0Ben Aknoun
15 dec. 2023Ben Aknoun1-1CR Belouizdad
Întrebări Frecvente
Ben Aknoun vs CR Belouizdad: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice CR Belouizdad cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Ben Aknoun vs CR Belouizdad?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Ben Aknoun vs CR Belouizdad?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Ben Aknoun vs CR Belouizdad?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (62% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Ben Aknoun vs CR Belouizdad?
Ben Aknoun vs CR Belouizdad are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 | +5 | 14 | ||
| 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 7 | +4 | 14 | ||
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | +7 | 13 | ||
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 7 | 4 | +3 | 13 | ||
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | +3 | 11 | ||
| 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | +3 | 10 | ||
| 7 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | +1 | 8 | ||
| 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 8 | ||
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 7 | ||
| 10 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 7 | 0 | 7 | ||
| 11 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 15 | -4 | 7 | ||
| 12 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 6 | +1 | 5 | ||
| 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 5 | ||
| 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4 | ||
| 15 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | -6 | 3 | ||
| 16 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 12 | -9 | 2 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEEDE
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela JS Saoura0-0
16 oct.Dla Olympique Akbou1-2
7 oct.Evs JS El Biar2-2
18 sept.Ela Khenchela1-1
10 sept.Evs US Biskra2-2
VVVVE
10Jucat
6Victories
4Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela USM Alger2-2
12 oct.Vla JS El Biar3-2
7 oct.Vvs Khenchela1-0
17 sept.Vla US Biskra1-0
11 sept.Vvs ES Sétif1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Ben Aknoun | 2 | 0.5 pe meci |
| CR Belouizdad | 7 | 1.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Ben Aknoun | 0 (0%) |
| CR Belouizdad | 2 (50%) |
24 mai 2026Ligue 1CR Belouizdad3-1Ben Aknoun
3 ian. 2026Ligue 1Ben Aknoun0-2CR Belouizdad
11 mai 2024Ligue 1CR Belouizdad1-0Ben Aknoun
15 dec. 2023Ligue 1Ben Aknoun1-1CR Belouizdad

