Etapa 15
Belgrano Córdoba vs Barracas Central Pronostic și Sfaturi de Pariuri
1 nov. 2026
21:30
Estadio Julio Cesar Villagra, Cordoba
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Belgrano CórdobaRemizăBarracas Central
Rezultat
Barracas Central
45%
Total goluri
Sub 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Belgrano Córdoba nu au fost învinși în ultimele 5 meciuri din campionat
Sub 2.5 goluri în 12 din ultimele 15 meciuri ale Barracas Central (80%)
Statistici Cheie
4Remize
2
1.88Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
13%Peste 2.5
20 apr. 2026Barracas Central0-0Belgrano Córdoba
29 sept. 2025Barracas Central1-1Belgrano Córdoba
17 mar. 2025Belgrano Córdoba1-1Barracas Central
21 nov. 2024Barracas Central1-1Belgrano Córdoba
7 iul. 2023Belgrano Córdoba0-2Barracas Central
Întrebări Frecvente
Belgrano Córdoba vs Barracas Central: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Barracas Central cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Belgrano Córdoba vs Barracas Central?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Belgrano Córdoba vs Barracas Central?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Belgrano Córdoba vs Barracas Central?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Belgrano Córdoba vs Barracas Central?
Belgrano Córdoba vs Barracas Central are loc pe 1 nov. 2026 la Estadio Julio Cesar Villagra.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
L. GutierrezAtacant
2Goluri
L. ZelarayánAtacant
1Goluri
Asistențe
E. RigoniMijlocaș
1Asistențe
N. FernándezAtacant
1Asistențe
L. PasseriniAtacant
1Asistențe
Cartonașe
L. MoralesFundaș
20
L. ZelarayánAtacant
10
Lisandro LópezFundaș
10
A. SánchezMijlocaș
10
F. RiccaFundaș
10
Golgeteri principali
R. InsúaFundaș
1Goluri
I. TapiaMijlocaș
1Goluri
K. JappertFundaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
F. BrueraAtacant
30
D. MilocMijlocaș
20
G. CampiFundaș
10
T. PorraMijlocaș
10
Ivan GuarazAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEVVV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Racing Club2-0
4 oct.Vla Talleres Córdoba1-0
20 sept.Vvs Estudiantes de Río Cuarto2-1
13 sept.Ela Sarmiento Junín1-1
4 sept.Evs Huracán1-1
EEDVV
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
10 oct.Vvs Huracán2-0
3 oct.Vla Atlético Tucumán3-2
21 sept.Dvs Independiente Rivadavia0-1
14 sept.Ela Banfield1-1
7 sept.Evs Argentinos Juniors0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 1.88 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 13% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Belgrano Córdoba | 7 | 0.88 pe meci |
| Barracas Central | 8 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Belgrano Córdoba | 2 (25%) |
| Barracas Central | 3 (38%) |
20 apr. 2026Liga ProfesionalăBarracas Central0-0Belgrano Córdoba
29 sept. 2025Liga ProfesionalăBarracas Central1-1Belgrano Córdoba
17 mar. 2025Liga ProfesionalăBelgrano Córdoba1-1Barracas Central
21 nov. 2024Liga ProfesionalăBarracas Central1-1Belgrano Córdoba
7 iul. 2023Liga ProfesionalăBelgrano Córdoba0-2Barracas Central
12 dec. 2020Primera NaționalăBarracas Central1-0Belgrano Córdoba
22 feb. 2020Primera NaționalăBarracas Central2-3Belgrano Córdoba
31 aug. 2019Primera NaționalăBelgrano Córdoba1-0Barracas Central

