Etapa 7
Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv Pronostic și Sfaturi de Pariuri
19 oct. 2026
17:30
Taddi Malcha, Jerusalem
Pronosticurile noastre: Maccabi Tel Aviv — Câștigă (44%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Handicap asiatic
Maccabi Tel Aviv -0.25
@ 1.44
69%
ÎncredereSfaturi de pariere
Beitar IerusalimRemizăMaccabi Tel Aviv
Rezultat
Maccabi Tel Aviv
@ 1.94
44%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.38
67%
Ambele echipe marchează
Cea mai bună valoareDa
@ 1.36
68%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.24
38%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.44
69%
Primul Timp
Remiză
@ 2.35
37%
HT/FT
Remiză/Oaspete
@ 5.70
17.5%
Scor exact
1:2
@ 7.50
13.3%
Piețe suplimentare
Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.77
52.3%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
9
2.95Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
16 mai 2026Maccabi Tel Aviv1-2Beitar Ierusalim
2 mai 2026Beitar Ierusalim4-2Maccabi Tel Aviv
16 feb. 2026Beitar Ierusalim0-0Maccabi Tel Aviv
9 nov. 2025Maccabi Tel Aviv2-6Beitar Ierusalim
24 mai 2025Maccabi Tel Aviv5-0Beitar Ierusalim
Cote
| Casa de pariuri | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.92 | 3.68 | 2.15 |
| Bet365 | 2.25 | 3.70 | 1.57 |
| BetVictor | 2.20 | 3.80 | 1.62 |
Întrebări Frecvente
Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Maccabi Tel Aviv cu 44% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv: care este pontul nostru de PR/FS?
Pontul nostru de PR/FS este X/2 cu 18% încredere.
Care este predicția Cornere pentru Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv?
Pontul nostru de Cornere este Sub 9.5 cu 52% încredere.
Câte goluri în Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (67% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv?
Ambele echipe marchează: Da (68% încredere).
Când și unde se joacă Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv?
Beitar Ierusalim vs Maccabi Tel Aviv are loc pe 19 oct. 2026 la Taddi Malcha.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 9 | +9 | 18 | ||
| 2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | +12 | 16 | ||
| 3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | 5 | +10 | 16 | ||
| 4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 12 | 8 | +4 | 16 | ||
| 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | +2 | 12 | ||
| 6 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | +1 | 9 | ||
| 7 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 | ||
| 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 6 | -1 | 8 | ||
| 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 18 | -4 | 7 | ||
| 10 | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | 15 | -5 | 6 | ||
| 11 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 13 | -7 | 6 | ||
| 12 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 4 | ||
| 13 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 15 | -9 | 3 | ||
| 14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVVVV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
11 oct.Vla Hapoel Ramat Gan4-0
19 sept.Vvs Hapoel Haifa2-1
15 sept.Vvs Maccabi Petah Tikva3-1
7 sept.Vla Bnei Sakhnin1-0
3 sept.Dla Hapoel Tel Aviv0-3
VVVVE
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.6 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Evs Bnei Sakhnin0-0
19 sept.Vla Maccabi Netanya2-1
14 sept.Vvs Hapoel Tel Aviv4-1
7 sept.Vla Hapoel Beer Șeva4-1
31 aug.Vvs Maccabi Haifa3-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.95 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 65% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Beitar Ierusalim | 24 | 1.2 pe meci |
| Maccabi Tel Aviv | 35 | 1.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Beitar Ierusalim | 4 (20%) |
| Maccabi Tel Aviv | 10 (50%) |
16 mai 2026Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv1-2Beitar Ierusalim
2 mai 2026Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim4-2Maccabi Tel Aviv
16 feb. 2026Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim0-0Maccabi Tel Aviv
9 nov. 2025Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv2-6Beitar Ierusalim
24 mai 2025Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv5-0Beitar Ierusalim
21 apr. 2025Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim3-1Maccabi Tel Aviv
3 feb. 2025Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv1-1Beitar Ierusalim
28 oct. 2024Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim3-1Maccabi Tel Aviv
10 mar. 2024Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim0-1Maccabi Tel Aviv
27 dec. 2023Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv1-0Beitar Ierusalim
16 ian. 2023Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim2-2Maccabi Tel Aviv
17 sept. 2022Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv4-0Beitar Ierusalim
7 mar. 2022Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv3-1Beitar Ierusalim
5 dec. 2021Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim1-2Maccabi Tel Aviv
8 mar. 2021Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv4-1Beitar Ierusalim
21 dec. 2020Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim0-0Maccabi Tel Aviv
1 iul. 2020Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv1-0Beitar Ierusalim
8 iun. 2020Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim0-0Maccabi Tel Aviv
13 ian. 2020Ligat Ha'AlMaccabi Tel Aviv0-0Beitar Ierusalim
28 sept. 2019Ligat Ha'AlBeitar Ierusalim0-4Maccabi Tel Aviv

