Etapa 27
Bayern München vs Borussia Dortmund Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Fußball Arena München, München
Următoarea întâlnire
›
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
3
4.15Medie Goluri
70%Ambele Echipe Marchează
85%Peste 2.5
28 feb. 2026Borussia Dortmund2-3Bayern München
18 oct. 2025Bayern München2-1Borussia Dortmund
12 apr. 2025Bayern München2-2Borussia Dortmund
30 nov. 2024Borussia Dortmund1-1Bayern München
30 mar. 2024Bayern München0-2Borussia Dortmund
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Bayern München vs Borussia Dortmund?
Bayern München vs Borussia Dortmund are loc pe 30 mar. 2024 la Fußball Arena München.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVEEV
10Jucat
7Victories
3Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.4 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 4.6 |
| Medie Goluri | 3.7 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs RB Leipzig6-1
13 oct.Ela Viking3-3
10 oct.Ela FC Augsburg2-2
18 sept.Vvs Union Berlin7-0
13 sept.Vla SV Elversberg2-1
VVEDE
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela Union Berlin0-0
14 oct.Dla Bodø/Glimt0-1
9 oct.Evs Werder Bremen2-2
19 sept.Vla VfB Stuttgart1-0
12 sept.Vvs SC Paderborn 073-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 4.15 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Peste 2.5 Goluri | 85% |
| Peste 1.5 Goluri | 95% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Bayern München | 56 | 2.8 pe meci |
| Borussia Dortmund | 27 | 1.35 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Bayern München | 5 (25%) |
| Borussia Dortmund | 1 (5%) |
28 feb. 2026BundesligaBorussia Dortmund2-3Bayern München
18 oct. 2025BundesligaBayern München2-1Borussia Dortmund
12 apr. 2025BundesligaBayern München2-2Borussia Dortmund
30 nov. 2024BundesligaBorussia Dortmund1-1Bayern München
30 mar. 2024BundesligaBayern München0-2Borussia Dortmund
4 nov. 2023BundesligaBorussia Dortmund0-4Bayern München
1 apr. 2023BundesligaBayern München4-2Borussia Dortmund
8 oct. 2022BundesligaBorussia Dortmund2-2Bayern München
23 apr. 2022BundesligaBayern München3-1Borussia Dortmund
4 dec. 2021BundesligaBorussia Dortmund2-3Bayern München
6 mar. 2021BundesligaBayern München4-2Borussia Dortmund
7 nov. 2020BundesligaBorussia Dortmund2-3Bayern München
26 mai 2020BundesligaBorussia Dortmund0-1Bayern München
9 nov. 2019BundesligaBayern München4-0Borussia Dortmund
6 apr. 2019BundesligaBayern München5-0Borussia Dortmund
10 nov. 2018BundesligaBorussia Dortmund3-2Bayern München
31 mar. 2018BundesligaBayern München6-0Borussia Dortmund
20 dec. 2017DFB PokalBayern München2-1Borussia Dortmund
4 nov. 2017BundesligaBorussia Dortmund1-3Bayern München
26 apr. 2017DFB PokalBayern München2-3Borussia Dortmund

