Etapa 8
Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart Pronostic și Sfaturi de Pariuri
31 oct. 2026
14:30
BayArena, Leverkusen
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Bayer LeverkusenRemizăVfB Stuttgart
Rezultat
Bayer Leverkusen
45%
Total goluri
Peste 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Nu
52%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
3
3.4Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
9 mai 2026VfB Stuttgart3-1Bayer Leverkusen
10 ian. 2026Bayer Leverkusen1-4VfB Stuttgart
16 mar. 2025VfB Stuttgart3-4Bayer Leverkusen
1 nov. 2024Bayer Leverkusen0-0VfB Stuttgart
27 apr. 2024Bayer Leverkusen2-2VfB Stuttgart
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart?
Modelul nostru prezice Bayer Leverkusen cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart?
Ambele echipe marchează: Nu (52% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart?
Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart are loc pe 31 oct. 2026 la BayArena.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
P. SchickAtacant
1Goluri
Christian KofaneAtacant
1Goluri
Asistențe
I. MazaMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
I. MazaMijlocaș
10
F. MedinaFundaș
10
Golgeteri principali
J. VagnomanMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
G. PrömelMijlocaș
10
J. ChabotFundaș
10
Finn JeltschFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVVV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.8 |
| Medie Goluri | 2.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
15 oct.Vla Lech Poznań4-0
10 oct.Vla FSV Mainz 054-3
20 sept.Vvs RB Leipzig2-0
16 sept.Vvs Celje2-0
12 sept.Ela FC Augsburg2-2
VDDVV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
14 oct.Vla Slovan Bratislava3-0
10 oct.Vla SC Paderborn 072-0
19 sept.Dvs Borussia Dortmund0-1
12 sept.Dla 1899 Hoffenheim1-2
9 sept.Vvs Viking3-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 3.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Bayer Leverkusen | 41 | 2.05 pe meci |
| VfB Stuttgart | 27 | 1.35 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Bayer Leverkusen | 6 (30%) |
| VfB Stuttgart | 2 (10%) |
9 mai 2026BundesligaVfB Stuttgart3-1Bayer Leverkusen
10 ian. 2026BundesligaBayer Leverkusen1-4VfB Stuttgart
16 mar. 2025BundesligaVfB Stuttgart3-4Bayer Leverkusen
1 nov. 2024BundesligaBayer Leverkusen0-0VfB Stuttgart
27 apr. 2024BundesligaBayer Leverkusen2-2VfB Stuttgart
6 feb. 2024DFB PokalBayer Leverkusen3-2VfB Stuttgart
10 dec. 2023BundesligaVfB Stuttgart1-1Bayer Leverkusen
14 mai 2023BundesligaVfB Stuttgart1-1Bayer Leverkusen
12 nov. 2022BundesligaBayer Leverkusen2-0VfB Stuttgart
12 feb. 2022BundesligaBayer Leverkusen4-2VfB Stuttgart
19 sept. 2021BundesligaVfB Stuttgart1-3Bayer Leverkusen
6 feb. 2021BundesligaBayer Leverkusen5-2VfB Stuttgart
3 oct. 2020BundesligaVfB Stuttgart1-1Bayer Leverkusen
5 feb. 2020DFB PokalBayer Leverkusen2-1VfB Stuttgart
13 apr. 2019BundesligaVfB Stuttgart0-1Bayer Leverkusen
23 nov. 2018BundesligaBayer Leverkusen2-0VfB Stuttgart
28 apr. 2018BundesligaBayer Leverkusen0-1VfB Stuttgart
8 dec. 2017BundesligaVfB Stuttgart0-2Bayer Leverkusen
20 mar. 2016BundesligaVfB Stuttgart0-2Bayer Leverkusen
24 oct. 2015BundesligaBayer Leverkusen4-3VfB Stuttgart

