EnglandAnglia
Cupa FACupa FA
Etapa 1

Barnet vs Tranmere Rovers Pronostic și Sfaturi de Pariuri

The Hive Stadium, London

Pronosticurile noastre: Barnet — Câștigă (55%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.64
57%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

55%
24%
21%
BarnetRemizăTranmere Rovers
Rezultat
Barnet
@ 1.55
56%
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.64
57%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.18
40%
Handicap asiatic
H. Gazde -1
@ 2.15
47%
Primul Timp
Barnet
@ 2.02
42%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 2.45
40.8%
Scor exact
2:1
@ 7.00
14.3%

Piețe suplimentare

Total corner-uri
Peste 9.5
@ 1.59
57.9%
Goleador oricând
Isiah Noel-Williams
47.6%@ 2.10
Charlie Lakin
44.4%@ 2.25
Jack Maskell
44.4%@ 2.25
Tom Knowles
34.7%@ 2.88
Kavarni Brissett-Levy
34.7%@ 2.88
Jack Blower
33.3%@ 3.00
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Fondator și analist principal
60.3% 30+ ani
15 min citit

În cadrul etapei de 1/128-finale din Cupa FA, Barnet va găzdui pe terenul său, The Hive Stadium, formația Tranmere Rovers Rovers. Meciul este programat sâmbătă, 7 noiembrie 2026, și va începe la ora 17:00 (ora României). Acest duel promite o competiție aprigă între două echipe care se află în faze d...

Citește analiza completă

Statistici Cheie

Barnet3
0Remize
0Tranmere Rovers
2Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
17 oct. 2026Tranmere Rovers1-2Barnet
27 ian. 2026Barnet1-0Tranmere Rovers
11 oct. 2025Tranmere Rovers0-2Barnet
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet1.703.954.36
Bet3651.283.903.50
Betano1.303.853.30

Analiză completă

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Fondator și analist principal
60.3% Rată Câștig «Pariul Nostru»
30+ Ani de Experiență
16.2k Predicții Urmărite
Barnet vs Tranmere Rovers — pronostic și avancronică meci
Barnet
VDEVE
Formă recentăvs
Tranmere Rovers
EDVEV

Premieră FA Cup: Barnet în fața lui Tranmere Rovers Rovers la The Hive

În cadrul etapei de 1/128-finale din Cupa FA, Barnet va găzdui pe terenul său, The Hive Stadium, formația Tranmere Rovers Rovers. Meciul este programat sâmbătă, 7 noiembrie 2026, și va începe la ora 17:00 (ora României). Acest duel promite o competiție aprigă între două echipe care se află în faze diferite ale ierarhiei fotbalului englez, dar care au acumulat o odihnă similară înainte de acest angajament important.

Ambele formații intră în acest meci cu un interval de 7 zile de la ultima lor apariție pe teren, având câte un singur meci disputat în ultimele zece zile. Această simetrie din punct de vedere al pregătirii fizice sugerează că ambele echipe sunt echilibrate ca nivel de alertă și energie. Nu există un avantaj clar legat de odihnă sau oboseală, ceea ce va lăsa loc pentru execuția tactică și motivația pură de a avansa în competiție.

Piața 1X2 reflectă favoritismul favorabil gazdelor. Conform cotelor oferite de Bet365, Barnet este cotat la 1.62 pentru victorie, în timp ce Tranmere Rovers Rovers are o cotă de 4.5 pentru câștigarea meciului. Un egal este estimat la 3.9. Aceste valori indică faptul că gazdele sunt considerate favorite clare în această întâlnire, dar diferența nu este uriașă pentru a exclude complet surpriza unei echipe determinate să își dovedească valoarea pe teren neutru sau semi-neutru din perspectiva ierarhiei.

Jucători Cheie, Echip Probabile și Știri din Lot

Înainte de acest meci crucial, analiza se concentrează asupra jucătorilor care au marcat diferența în ultimele apariții. Pentru Barnet, C. Lakin se impune ca principalul pericol ofensiv, având la activ două goluri și o pasă decisivă de gol. Alături de el, K. Tshimanga s-a dovedit un creator esențial, cu un gol și două asistări, în timp ce O. Gallagher completează atacul cu o reușită personală. În ceea ce privește Tranmere Rovers Rovers, linia de atac este dispersată: J. Davies, T. Ince și Charlie Jay Whitaker au fiecare câte un gol în palmares, ceea ce sugerează o distribuție a pericolului ofensiv pe mai multe paliere.

Probabilele formații vor reflecta aceste dinamici ofensive. Barnet va conta pe colaborarea dintre Lakin și Tshimanga pentru a sparge rezistența adversarului, în timp ce Tranmere Rovers Rovers va încerca să exploateze viteza și precizia lui Davies și Ince pentru a crea situații clare de gol. O atenție sporită trebuie acordată modului în care fiecare echipă gestionează faza defensivă pentru a proteja avantajul sau pentru a reveni în meci.

Echipa tehnică a Barnet va pune accent pe menținerea impulsului ofensiv oferit de Lakin și Tshimanga, în timp ce Tranmere Rovers Rovers va căuta echilibrul între atacul individual al lui Davies și contribuția constantă a lui Ince și Whitaker. Succesul va depinde de capacitatea fiecărei echipe de a-și valorifica jucătorii cheie în momentele decisive ale partidei.

Forma recentă și tendințele de marcare în fața Barnet

În perspectiva meciului din runda de 1/128-finals, Barnet se prezintă cu o stabilitate remarcabilă, având un bilanț de DWDLW în ultimele zece etape. Echipa a înregistrat cinci victorii, patru egaluri și o singură înfrângere, demonstrând o capacitate solidă de a obține puncte chiar și în fața adversarilor dificili. Media golurilor marcate este de două pe meci, iar cea a celor primite este de 1.4. Un aspect statistic crucial pentru analiza BTTS este faptul că procentul de meciuri cu goluri ambele eșaloane este de 100% în această perioadă, ceea ce sugerează o tendință clară spre partide deschise și pline de acțiune ofensivă. Recent, gazdele au reușit să marcheze împotriva lui Crewe (remis 1-1), York City (victorie 3-1) și Oldham (remis 1-1), arătând o constantă ofensivă puternică. Singura pierdere a venit în fața lui Swindon Town cu scorul de 1-3, dar capacitatea lor de revenire este evidentă prin victoriile recente.

Din partea cealaltă, Tranmere Rovers Rovers intră în acest duel cu un record mai echilibrat, dar puțin mai puțin dominant ofensiv: WDWLD. Cu trei victorii, patru egaluri și trei înfrângeri în ultimele zece etape, forma lor reflectă o luptă constantă pentru puncte. Media golurilor marcate este de 1.2 pe meci, iar cea a celor primite este tot de 1.2. Procentajul BTTS pentru Tranmere Rovers este de 60%, semnificativ mai mic decât al rivalilor, iar rata clean sheets este de 30%. Rezultatele recente includ o victorie impresionantă 3-1 împotriva lui Cheltenham și un succes dureros la scorul de 1-0 în deplasare împotriva lui Northampton. Totuși, au existat și momente fragile: o remiță 1-1 în fața lui Crawley Town și alte egaluri sau pierderi care arată vulnerabilitatea defensivă în anumite faze ale jocului.

O comparație directă între cele două formații relevă o rivalitate strânsă nu doar la nivel statistic general, ci și la capitolul confruntării directe recente. În ultimul meci disputat între ele, Barnet a câștigat cu scorul de 2-1 în fața lui Tranmere Rovers Rovers (înregistrat ca W pentru Barnet într-un meci jucat "away to Tranmere Rovers Rovers" conform listei lor). Această victorie subliniazază superioritatea tactică momentană a gazdelor asupra adversarilor din League Two sau niveluri similare. Tranmere Rovers a demonstrat că poate marca prin rezultatele precum cel împotriva lui Rochdale (remis 1-1) sau Cheltenham (3-1), dar capacitatea lor de a păstra poarta inviolată rămâne un factor cheie pentru succesul lor în cupă.

Pentru această întâlnire din Cupa FA, ambele echipe vin cu motivația maximizată pentru avansarea mai departe. Barnet pare să fi găsit un ritm constant cu media sa ofensivă superioară și prezența golurilor aproape garantată (BTTS 100%), ceea ce îl face favorit implicit într-un scenariu deschis. Tranmere Rovers Rovers trebuie să se bazeze pe eficiența lor defensivă sporită (30% clean sheets) și pe capacitatea lor de a marca prin momente individuale sau set-pieces pentru a contracara presiunea gazdelor. Analiza formei recente sugerează că Barnet are avantajul psihologic și tehnic derivat din rezultatele recente solide împotriva unor echipe din același circuit competițional.

Istoricul confruntărilor directe: Barnet domină Tranmere Rovers Rovers

Analiza istoricului recent al duelurilor dintre Barnet și Tranmere Rovers Rovers relevă o dinamică clară și favorabilă gazdelor din trecut, deși formatul meciurilor s-a alternat între deplasare și acasă. În ultimele trei confruntări directe înregistrate, Barnet a câștigat toate întâlnirile, în timp ce Tranmere Rovers Rovers nu a reușit să obțină niciun punct, rezultatele fiind fără egaluri. Această serie de victorii consecutive subliniază o superioritate tehnică sau psihologică a echipei Barnet în fața rivalului său din ligile inferioare. Media golurilor marcate în aceste partide este de 2 goluri pe meci, un indicator care sugerează că întâlnirile nu sunt neapărat deschise la ambele capete, ci pot fi decise de o singură echipă cu un singur sau două goluri diferență. Procentul de succes pentru piața BTTS este de doar 33%, ceea ce indică faptul că în majoritatea cazurilor (două din trei meciuri), una dintre echipe a păstrat poarta intactă.

Datele specifice ale ultimelor trei întâlniri oferă o imagine detaliată a evoluției scorurilor. La data de 11 octombrie 2025, Tranmere Rovers Rovers a fost învins cu scorul de 0-2 în deplasare la Barnet, confirmând capacitatea gazdelor de a domina meciurile când joacă pe teren propriu. O săptămână mai târziu, la 17 octombrie 2025, Barnet a prelungit șirul victoriilor cu un rezultat de 1-2 obținut în deplasare la Tranmere Rovers Rovers. Această victorie în „deplasare” este semnificativă, deoarece arată că Barnet nu depinde exclusiv de factorul teren pentru a câștiga. Cel mai recent meci din această serie, disputat pe 27 ianuarie 2026, s-a terminat cu scorul de 1-0 pentru Barnet, atunci când gazde au fost ele. Faptul că Tranmere Rovers Rovers nu a marcat în acest ultim duel subliniază consistența defensivă sau eficiența ofensivă limitată dar precisă a lui Barnet.

Tendința generală sugerează că Barnent intră într-o noua confruntare cu un moral ridicat și o strategie dovedită eficientă împotriva adversarului direct. Absența egalurilor în ultimele trei etape H2H indică meciuri decisive, fără echivocuri tactice care să ducă la impas. Pentru analiștii care privesc spre piața corectului rezultat sau a dublei șanse, istoricul puternic al lui Barnet îl plasează ca favorit clar statistic vorbind despre direcția meciului viitor. Totuși, media golurilor relativ moderată (2) și procentul scăzut al amandoue echipelor marcând (BTTS) sugerează că un rezultat cu scor mic sau o victorie clară rămân cele mai probabile scenarii bazate strict pe datele istorice furnizate.

Provocarea tactică: Cum vor aborda Barnet și Tranmere Rovers Rovers acest meci din 1/128-finale

În perspectiva partidei de Cupa FA programată sâmbătă, 7 noiembrie 2026, la ora locală de 17:00 (EET), la The Hive Stadium, ambele echipe intră pe teren cu un echilibru fizic similar, fiecare având exact șapte zile de odină între ultimele angajamente. Deși datele statistice brute indică zero goluri marcate și zero goluri primite pentru ambele formații până în acest moment al analizei, abordarea tactică va fi decisivă pentru a sparge acest bloc static. Barnet va trebui să exploateze factorul teren propriu și familiaritatea cu The Hive Stadium, încercând să impună un ritm care să suprasolicite linia defensivă a oaspeților. Tranmere Rovers Rovers, în calitate de vizitatori, vor căuta probabil să mențină structura defensivă compactă pentru a minimizează spațiile disponibile în fața porții și să profite de momentele de tranziție rapidă. Fără o diferență semnificativă de odihnă sau de forma fizică imediat anterioră, meciul se va decide probabil pe micro-decizii tactice și pe capacitatea fiecărei echipe de a-și impune stilul de joc mai agresiv sau mai prudent.

Din punct de vedere al formării și al stilului de joc, Barnet va intra în această confruntare cu intenția clară de a controla posesia și de a crea superiorități numerice în zonele laterale ale terenului. Având în vedere că este meciul din runda 1/128-finalelor, presiunea nu este cea dintr-un campionat regulat, ceea ce permite o libertate tactică mai mare. Tranmere Rovers Rovers vor răspunde probabil prin compactitate defensivă și contraatacuri directe, încercând să surprindă linia mediană a gazdelor atunci acestea vor avansa în faza ofensivă. Dacă Barnet reușește să pătrundă în zona finală terțului advers prin mijlocul terenului, ar putea crea situații clare de gol. În schimb, Tranmere Rovers trebuie să fie extrem de vigilent la mingile staționare și la centrările din lateral, deoarece orice eroare individuală poate fi pedepsită decisiv.

Pentru cititorii din piața locală, startul oficial al meciului este stabilit pentru ora 17:00 (EET), oferind suficient timp pentru analizarea detaliilor tactice înainte ca arbitru să bată din fluier. Cota Bookmaker Bet365 plasează Barnet ca favorit clar la 1.62 pentru victorie acasă, în timp ce un egal este cotat la 3.90, iar Tranmere Rovers Rovers are cote de 4.50 pentru o victorie în deplasare. Aceste cifre reflectă percepția pieței asupra diferenței calitative dintre cele două loturi și a avantajului terenului propriu pentru gazde. Tactica lui Barnet va trebui să fie una proactivă încă din primele minute, evitând risipa energiei în faze defensive inutile și concentrându-se pe crearea unor șanse clare prin combinări scurte între mijlocași și atacanți. Tranmere Rovers Rovers trebuie să găsească un echilibru între rezistența defensivă și capacitatea de a genera pericol în fața porții advers е într-un număr limitat de ocazii.

Cote 1X2, valoare și predicția principală pentru Barnet vs Tranmere Rovers Rovers

În cadrul rundei de 1/128-finals din Cupa FA, Barnet va găzdui pe The Hive Stadium o confruntare fascinantă împotriva formației Tranmere Rovers Rovers. Analiza cotelor 1X2 indică o favoritizare clară a gazdelor, cu o cotă de 1.67 pentru victoria echipei din Londra, comparativ cu 3.9 pentru un egal și 4.8 pentru o victorie a oaspeților. Aceste cote implică o probabilitate de 56.3% pentru gazde, 24.1% pentru egal și doar 19.6% pentru Tranmere Rovers Rovers. Totuși, punând la încercare valoarea reală oferită de bookmakeri, observăm discrepanțe interesante care pot fi exploatate de către pariori. Cea mai bună cotă disponibilă pe piață pentru victoria gazdelor este tot de 1.67, oferită de William Hill, ceea ce sugerează că această opțiune este deja prețuită corect în medie. Pentru un egal, cota cea mai avantajoasă urcă la 4.2 la Dafabet, în timp ce pentru Tranmere Rovers Rovers se poate obține o valoare ușor superioară de 4.9 la aceeași casă de pariuri.

Predicția noastră principală se îndreaptă către victoria gazdelor (1X2), cu un nivel de încredere de 58%. Barnet pare să aibă avantajul terenului propriu și statutul de favorit logic în această fază a competiției. Deși diferența dintre cotele pentru victorie și egal nu este enormă, factorul „home” și motivația cupistică favorizează echipa care joacă acasă. Un pariu pe Dublă șansă (DC) ar oferi o margine de siguranță suplimentară, acoperind atât victoria gazdelor cât și un eventual egal, având o confidențialitate mai mică (40%), dar reducând riscul într-un meci unde Tranmere Rovers Rovers ar putea surprinde prin contraatac sau prin rezistență defensivă.

Din perspectiva golurilor, predicția indică un total peste 2.5 goluri (Peste/sub Țeluri), cu o încredere moderată de 57%. Partidele din Cupa FA sunt adesea deschise tactice și pot fi imprevizibile numeric dacă se intră în prelungiri sau lovituri de departajare, însă analiza sugerează că ambele echipe vor marca (BTTS: yes), cu o încredere de 56%. Aceasta ne duce la concluzia că meciul va fi unul cu acțiune ofensivă continuă din ambele părți, unde defensivele nu vor fi impenetrabile și atacurile vor căuta constant poarta adversarului.

În concluzie, cea mai solidă alegere rămâne victoria lui Barnet la cota actualizată la William Hill (1.67). Dacă pariorii preferă să acopere bazele combinând siguranța cu șansele rezonabile, combinația BTTS plus Peste/sub Țeluri sub 3.5 goluri ar putea fi atractivă dacă aceste opțiuni sunt disponibile ca combo-uri la bookmakeri preferați.

Piațe Alternative: Scor Corect, Cornere și Marcatori pentru Barnet – Tranmere Rovers Rovers

În analiza piețelor alternative pentru această confruntare din 1/128-finals, modelul nostru indică cu claritate direcția către un meci cu goluri și acțiune de la marginea terenului. Pentru piața Scor Corect, selecția principală este un rezultat de 2:1, oferind cote de 7.00 cu o încredere de 14%. Acest scor sugerează o victorie strânsă pentru gazde, dar nu exclud posibilitatea unui meci echilibrat care se decide la final. Pentru a acoperi mai multe scenarii plauzibile fără a risca capitalul integral, varianta Dublă șansă (Șansă Dublă) rămâne o opțiune solidă, permițând jucătorilor să profite de favoritismul teoretic al echipei gazdă sau de capacitatea Tranmerei de a menține meciul în limite. De asemenea, piața Cornere prezintă o valoare excelentă pe peste 9.5 cornere, cotată la 1.55, cu o probabilitate estimată de 58%. Acest lucru reflectă așteptarea unui joc deschis, cu atacuri ample și contraatacuri rapide care vor genera situații de corner frecvente din ambele părți ale terenului.

Pe partea ofensivă, modelul identifică un candidat clar pentru marcarea oricărui gol în acest meci: Kabongo Tshimanga. Selecția Goleador oricând pentru acest jucător vine cu cote de 2.10 și o încredere de 48%, sugerând că el are un rol cheie în finalizarea acțiunilor ofensive ale echipei sale. În ceea ce privește evoluția meciului pe parcursul celor două reprize, piața PR/FS (Half-Time / Full-Time) rămâne un indicator important pentru anticiparea dinamicii partidei. Deși datele specifice PR/FS nu sunt detaliate complet în extrasul curent, combinația dintre probabilitatea unui scor corect de 2:1 și volumul ridicat de cornere sugerează un start alert din partea gazdelor, posibil urmat de o gestionare mai prudentă a rezultatului în repriza secundă. Aceste piețe alternative oferă o perspectivă nuanțată asupra întâlnirii dintre Barnet și Tranmere Rovers Rovers, punând accent pe probabilitatea golurilor și a acțiunilor laterale.

Verdictul final: Barnet câștigă în 1/128-finalele Cupei FA

În concluzie, analiza pentru meciul din 1/128-finalele Cupei FA dintre Barnet și Tranmere Rovers Rovers indică o victorie clară a gazdelor. Selecția principală este rezultatul meciului 1X2, cu o încredere de 58% pentru câștigarea partidei de către Barnet. Această predicție se bazează pe avantajul terenului propriu și pe forma generală a echipei de acasă, care pare să aibă un nivel superior în această competiție. De asemenea, piața BTTS (Ambele Echipa Marchează) este recomandată cu un nivel de încredere de 56%, sugerând că ambele formații vor avea oportunități clare de marcare, iar defensivele nu vor fi impenetrabile.

Pentru jucătorii care caută valoare, totalul de goluri O/U peste 2.5 este o opțiune solidă (57% încredere), reflectând așteptarea unui meci deschis și atacant. Opțiunea mai conservatoare, dubla șansă DC, acoperă victoria sau egalul pentru gazde cu o probabilitate de 40%, oferind o margine de siguranță suplimentară. În ciuda incertitudinii naturale a cupelor, balanța favorizează clar echipa din London când se iau în calcul factorii tactici și motivația din această rundă timpurie.

Selecția noastrăBarnetRezultatul meciului (1X2)@1.51 · 58%
Cea mai bună valoareDaAmbele echipe marchează@1.65 · 56%
Pronosticurile noastre: Barnet vs Tranmere Rovers — Barnet — Câștigă (55%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da

Întrebări Frecvente

Barnet vs Tranmere Rovers: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Barnet cu 56% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este cel mai bun pariu pentru Barnet vs Tranmere Rovers?
Recomandarea noastră principală este Peste 2.5 cu 57% încredere.
Ce scor este prognozat pentru Barnet vs Tranmere Rovers?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (14.3% probabilitate implicită).
Barnet vs Tranmere Rovers: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Barnet -1 cu 47% încredere.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru Barnet vs Tranmere Rovers?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Barnet cu 42% încredere.
Când și unde se joacă Barnet vs Tranmere Rovers?
Barnet vs Tranmere Rovers are loc pe 7 nov. 2026 la The Hive Stadium.

Informații suplimentare

BarnetBarnet

Golgeteri principali

C. Lakin
C. LakinMijlocaș
2Goluri
K. Tshimanga
K. TshimangaAtacant
1Goluri
O. Gallagher
O. GallagherMijlocaș
1Goluri
T. Knowles
T. KnowlesAtacant
1Goluri
J. Reeves
J. ReevesMijlocaș
1Goluri

Asistențe

K. Tshimanga
K. TshimangaAtacant
2Asistențe
C. Lakin
C. LakinMijlocaș
1Asistențe
N. Ofoborh
N. OfoborhMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

O. Gallagher
O. GallagherMijlocaș
10
Z. Williams
Z. WilliamsFundaș
10
Tranmere RoversTranmere Rovers

Golgeteri principali

J. Davies
J. DaviesMijlocaș
1Goluri
T. Ince
T. InceAtacant
1Goluri
Charlie Jay Whitaker
Charlie Jay WhitakerAtacant
1Goluri

Asistențe

B. Faulkner
B. FaulknerFundaș
1Asistențe
J. Ironside
J. IronsideAtacant
1Asistențe

Cartonașe

Charlie Jay Whitaker
Charlie Jay WhitakerAtacant
10
J. Ironside
J. IronsideAtacant
10
N. Smith
N. SmithFundaș
10
J. Senior
J. SeniorMijlocaș
10
S. Finley
S. FinleyMijlocaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Barnet
VDEVE
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci1.9
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci3.4
Medie Goluri2
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează100%
Fără goluri primite0%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

31 oct.Ela Crewe1-1
27 oct.Vvs York City3-1
24 oct.Evs Oldham1-1
20 oct.Dvs Swindon Town1-3
17 oct.Vla Tranmere Rovers2-1
Tranmere Rovers
EDVEV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

31 oct.Vvs Cheltenham3-1
24 oct.Ela Crawley Town1-1
20 oct.Vla Northampton1-0
17 oct.Dvs Barnet1-2
10 oct.Evs Rochdale1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri3
Medie Goluri2
Ambele Echipe Marchează33%
Peste 2.5 Goluri33%
Peste 1.5 Goluri67%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Barnet51.67 pe meci
Tranmere Rovers10.33 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Barnet2 (67%)
Tranmere Rovers0 (0%)
17 oct. 2026Liga 2Tranmere Rovers1-2Barnet
27 ian. 2026Liga 2Barnet1-0Tranmere Rovers
11 oct. 2025Liga 2Tranmere Rovers0-2Barnet

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.