Etapa 11
Barcelona vs Alavés Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Camp Nou, Barcelona
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
BarcelonaRemizăAlavés
Rezultat
Barcelona
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
2
3.11Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
61%Peste 2.5
13 mai 2026Alavés1-0Barcelona
29 nov. 2025Barcelona3-1Alavés
2 feb. 2025Barcelona1-0Alavés
6 oct. 2024Alavés0-3Barcelona
3 feb. 2024Alavés1-3Barcelona
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Barcelona vs Alavés?
Modelul nostru prezice Barcelona cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Barcelona vs Alavés?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Barcelona vs Alavés?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Barcelona vs Alavés?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Barcelona vs Alavés?
Barcelona vs Alavés are loc pe 31 oct. 2026 la Camp Nou.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
RaphinhaAtacant
2Goluri
FermínMijlocaș
2Goluri
K. AdeyemiMijlocaș
1Goluri
Asistențe
A. GordonAtacant
2Asistențe
RaphinhaAtacant
1Asistențe
X. EspartFundaș
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Golgeteri principali
M. DíazAtacant
2Goluri
N. TenagliaFundaș
1Goluri
Mikel RodriguezMijlocaș
1Goluri
Asistențe
M. DíazAtacant
2Asistențe
Cartonașe
M. DíazAtacant
10
N. TenagliaFundaș
10
Antonio BlancoMijlocaș
10
Denis SuárezMijlocaș
10
A. RebbachMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVV
10Jucat
10Victories
0Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 3 |
| Proc. de Victorie % | 100% |
| Goluri/Meci | 5.4 |
| Medie Goluri | 4.3 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
17 oct.Vla Real Betis5-2
13 oct.Vla Galatasaray4-1
10 oct.Vvs Getafe3-0
19 sept.Vla Sevilla3-1
16 sept.Vvs Racing Santander7-2
VDDED
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Atlético Madrid1-2
19 sept.Ela Athletic Bilbao0-0
15 sept.Dvs Valencia0-1
12 sept.Dla Racing Santander1-2
6 sept.Vvs Osasuna5-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 3.11 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 61% |
| Peste 1.5 Goluri | 83% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Barcelona | 45 | 2.5 pe meci |
| Alavés | 11 | 0.61 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Barcelona | 8 (44%) |
| Alavés | 1 (6%) |
13 mai 2026La LigaAlavés1-0Barcelona
29 nov. 2025La LigaBarcelona3-1Alavés
2 feb. 2025La LigaBarcelona1-0Alavés
6 oct. 2024La LigaAlavés0-3Barcelona
3 feb. 2024La LigaAlavés1-3Barcelona
12 nov. 2023La LigaBarcelona2-1Alavés
23 ian. 2022La LigaAlavés0-1Barcelona
30 oct. 2021La LigaBarcelona1-1Alavés
13 feb. 2021La LigaBarcelona5-1Alavés
31 oct. 2020La LigaAlavés1-1Barcelona
19 iul. 2020La LigaAlavés0-5Barcelona
21 dec. 2019La LigaBarcelona4-1Alavés
23 apr. 2019La LigaAlavés0-2Barcelona
18 aug. 2018La LigaBarcelona3-0Alavés
28 ian. 2018La LigaBarcelona2-1Alavés
26 aug. 2017La LigaAlavés0-2Barcelona
11 feb. 2017La LigaAlavés0-6Barcelona
10 sept. 2016La LigaBarcelona1-2Alavés

