Lume
Etapa 5
Austria vs Republica Irlanda Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
AustriaRemizăRepublica Irlanda
Rezultat
Austria
45%
Total goluri
Peste 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
2.33Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
1 oct. 2026Republica Irlanda2-2Austria
11 iun. 2017Republica Irlanda1-1Austria
12 nov. 2016Austria0-1Republica Irlanda
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Austria vs Republica Irlanda?
Modelul nostru prezice Austria cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Austria vs Republica Irlanda?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Austria vs Republica Irlanda?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Austria vs Republica Irlanda?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Austria vs Republica Irlanda?
Austria vs Republica Irlanda are loc pe 14 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | +4 | 8 | ||
| 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 4 | +2 | 5 | ||
| 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 5 | ||
| 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2 |
Calificare (Top 2)
Posibilă calificare (cele mai bune locuri 3)
Eliminați
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVVEE
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
4 oct.Ela Kosovo1-1
1 oct.Ela Republica Irlanda2-2
27 sept.Vvs Kosovo3-1
24 sept.Vvs Israel3-1
2 iul.Dla Spania0-3
EDVEE
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
4 oct.Evs Israel1-1
1 oct.Evs Austria2-2
27 sept.Vla Israel3-0
24 sept.Dla Kosovo0-1
5 iun.Ela Canada1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Austria | 3 | 1 pe meci |
| Republica Irlanda | 4 | 1.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Austria | 0 (0%) |
| Republica Irlanda | 1 (33%) |
1 oct. 2026Liga Națiunilor UEFARepublica Irlanda2-2Austria
11 iun. 2017Calificări CM UEFARepublica Irlanda1-1Austria
12 nov. 2016Calificări CM UEFAAustria0-1Republica Irlanda

