Etapa 16
Atlético San Luis vs FC Juarez Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Libertad Financiera, San Luis de Potosi
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Atlético San LuisRemizăFC Juarez
Rezultat
Atlético San Luis
45%
Total goluri
Peste 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
10
2.67Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
26 apr. 2026FC Juarez2-1Atlético San Luis
1 nov. 2025Atlético San Luis1-2FC Juarez
8 mar. 2025Atlético San Luis1-0FC Juarez
28 oct. 2024FC Juarez2-4Atlético San Luis
8 apr. 2024Atlético San Luis2-3FC Juarez
Întrebări Frecvente
Atlético San Luis vs FC Juarez: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Atlético San Luis cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Atlético San Luis vs FC Juarez?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Atlético San Luis vs FC Juarez?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Atlético San Luis vs FC Juarez?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Atlético San Luis vs FC Juarez?
Atlético San Luis vs FC Juarez are loc pe 7 nov. 2026 la Estadio Libertad Financiera.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 3 | 1 | 32 | 16 | +16 | 27 | ||
| 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 20 | 12 | +8 | 23 | ||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 29 | 22 | +7 | 23 | ||
| 4 | 13 | 6 | 4 | 3 | 28 | 18 | +10 | 22 | ||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | 17 | +3 | 21 | ||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 23 | -2 | 21 | ||
| 7 | 12 | 6 | 2 | 4 | 23 | 17 | +6 | 20 | ||
| 8 | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | 15 | +1 | 20 | ||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | 16 | +3 | 19 | ||
| 10 | 12 | 4 | 5 | 3 | 17 | 16 | +1 | 17 | ||
| 11 | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | 22 | -3 | 16 | ||
| 12 | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 22 | -4 | 16 | ||
| 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 17 | -4 | 16 | ||
| 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | 18 | -4 | 14 | ||
| 15 | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | 19 | -5 | 14 | ||
| 16 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 | 18 | +2 | 13 | ||
| 17 | 13 | 2 | 3 | 8 | 15 | 26 | -11 | 9 | ||
| 18 | 13 | 1 | 1 | 11 | 8 | 32 | -24 | 4 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDEV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
21 oct.Vvs Club Querétaro2-1
18 oct.Ela Toluca1-1
11 oct.Dvs Santos Laguna1-2
27 sept.Vla U.N.A.M. - Pumas3-2
19 sept.Vvs Necaxa3-1
VDEDD
10Jucat
1Victories
1Remize
8Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.4 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
21 oct.Dvs Atlante FC0-1
18 oct.Dla Cruz Azul0-5
10 oct.Evs Club Tijuana1-1
28 sept.Dla León1-2
19 sept.Vvs Tigres UANL2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 78% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Atlético San Luis | 23 | 1.28 pe meci |
| FC Juarez | 25 | 1.39 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Atlético San Luis | 4 (22%) |
| FC Juarez | 4 (22%) |
26 apr. 2026Liga MXFC Juarez2-1Atlético San Luis
1 nov. 2025Liga MXAtlético San Luis1-2FC Juarez
8 mar. 2025Liga MXAtlético San Luis1-0FC Juarez
28 oct. 2024Liga MXFC Juarez2-4Atlético San Luis
8 apr. 2024Liga MXAtlético San Luis2-3FC Juarez
26 oct. 2023Liga MXFC Juarez3-2Atlético San Luis
14 apr. 2023Liga MXAtlético San Luis2-0FC Juarez
4 aug. 2022Liga MXFC Juarez1-1Atlético San Luis
21 ian. 2022Liga MXAtlético San Luis0-1FC Juarez
22 sept. 2021Liga MXFC Juarez1-0Atlético San Luis
10 apr. 2021Liga MXFC Juarez2-1Atlético San Luis
27 iul. 2020Liga MXAtlético San Luis1-1FC Juarez
29 feb. 2020Liga MXAtlético San Luis0-3FC Juarez
6 oct. 2019Liga MXFC Juarez1-2Atlético San Luis
16 feb. 2019Liga de Expansiune MXAtlético San Luis2-0FC Juarez
2 sept. 2018Liga de Expansiune MXFC Juarez1-0Atlético San Luis
14 ian. 2018Liga de Expansiune MXFC Juarez2-1Atlético San Luis
29 iul. 2017Liga de Expansiune MXAtlético San Luis2-0FC Juarez

