Etapa 32
Arka Gdynia vs Stal Rzeszów Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Arka GdyniaRemizăStal Rzeszów
Rezultat
Arka Gdynia
45%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
2
3.71Medie Goluri
71%Ambele Echipe Marchează
86%Peste 2.5
1 aug. 2026Arka Gdynia4-0Stal Rzeszów
2 dec. 2024Arka Gdynia2-1Stal Rzeszów
22 iul. 2024Stal Rzeszów1-0Arka Gdynia
25 feb. 2024Arka Gdynia5-1Stal Rzeszów
13 aug. 2023Stal Rzeszów2-3Arka Gdynia
Întrebări Frecvente
Arka Gdynia vs Stal Rzeszów: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Arka Gdynia cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Arka Gdynia vs Stal Rzeszów?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Vor marca ambele echipe în Arka Gdynia vs Stal Rzeszów?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Arka Gdynia vs Stal Rzeszów?
Arka Gdynia vs Stal Rzeszów are loc pe 28 oct. 2026 la Stadion Miejski w Gdyni.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEDDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Polonia Varșovia1-2
20 sept.Dla Pogoń Siedlce1-2
12 sept.Dla Warta Poznań0-3
6 sept.Evs ŁKS Łódź1-1
30 aug.Evs Polonia Bytom1-1
VVVVD
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
12 oct.Dvs Lechia Gdańsk1-2
19 sept.Vla Miedz Legnica3-2
13 sept.Vla Odra Opole1-0
5 sept.Vvs Polonia Varșovia2-1
1 sept.Vvs Podbeskidzie3-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 7 |
| Medie Goluri | 3.71 |
| Ambele Echipe Marchează | 71% |
| Peste 2.5 Goluri | 86% |
| Peste 1.5 Goluri | 86% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Arka Gdynia | 17 | 2.43 pe meci |
| Stal Rzeszów | 9 | 1.29 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Arka Gdynia | 1 (14%) |
| Stal Rzeszów | 1 (14%) |
1 aug. 2026I LigaArka Gdynia4-0Stal Rzeszów
2 dec. 2024I LigaArka Gdynia2-1Stal Rzeszów
22 iul. 2024I LigaStal Rzeszów1-0Arka Gdynia
25 feb. 2024I LigaArka Gdynia5-1Stal Rzeszów
13 aug. 2023I LigaStal Rzeszów2-3Arka Gdynia
7 mai 2023I LigaStal Rzeszów2-1Arka Gdynia
9 oct. 2022I LigaArka Gdynia2-2Stal Rzeszów

