Etapa 16
Argentinos Juniors vs Huracán Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Diego Armando Maradona, Buenos Aires
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Argentinos JuniorsRemizăHuracán
Rezultat
Argentinos Juniors
45%
Total goluri
Sub 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Nu
50%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
3
1.33Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
17%Peste 2.5
28 apr. 2026Huracán1-2Argentinos Juniors
16 aug. 2025Huracán1-0Argentinos Juniors
12 feb. 2025Argentinos Juniors1-1Huracán
24 aug. 2024Argentinos Juniors0-0Huracán
16 apr. 2023Huracán0-0Argentinos Juniors
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Argentinos Juniors vs Huracán?
Modelul nostru prezice Argentinos Juniors cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Argentinos Juniors vs Huracán?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Argentinos Juniors vs Huracán?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Argentinos Juniors vs Huracán?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Argentinos Juniors vs Huracán?
Argentinos Juniors vs Huracán are loc pe 8 nov. 2026 la Estadio Diego Armando Maradona.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
T. MolinaAtacant
1Goluri
É. GodoyFundaș
1Goluri
Asistențe
L. LozanoFundaș
1Asistențe
Cartonașe
T. MolinaAtacant
20
F. ÁlvarezFundaș
20
A. LescanoMijlocaș
10
T. PalacioFundaș
10
Golgeteri principali
J. CaicedoAtacant
4Goluri
Asistențe
Ó. CortésMijlocaș
1Asistențe
E. OjedaAtacant
1Asistențe
E. RamírezAtacant
1Asistențe
Cartonașe
J. CaicedoAtacant
20
L. GilMijlocaș
20
C. IbáñezFundaș
20
L. CarrizoFundaș
20
E. RamírezAtacant
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDVEV
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Vla Banfield1-0
11 oct.Ela Platense1-1
4 oct.Vvs Tigre2-1
20 sept.Dla Rosario Central0-1
13 sept.Evs Gimnasia La Plata1-1
VVDDD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
25 oct.Dla Rosario Central0-2
15 oct.Dvs Gimnasia La Plata1-2
10 oct.Dla Barracas Central0-2
4 oct.Vvs Aldosivi1-0
19 sept.Vla River Plate2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 1.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 17% |
| Peste 1.5 Goluri | 42% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Argentinos Juniors | 6 | 0.5 pe meci |
| Huracán | 10 | 0.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Argentinos Juniors | 5 (42%) |
| Huracán | 7 (58%) |
28 apr. 2026Liga ProfesionalăHuracán1-2Argentinos Juniors
16 aug. 2025Liga ProfesionalăHuracán1-0Argentinos Juniors
12 feb. 2025Liga ProfesionalăArgentinos Juniors1-1Huracán
24 aug. 2024Liga ProfesionalăArgentinos Juniors0-0Huracán
16 apr. 2023Liga ProfesionalăHuracán0-0Argentinos Juniors
10 oct. 2022Liga ProfesionalăArgentinos Juniors1-1Huracán
8 nov. 2021Liga ProfesionalăHuracán1-1Argentinos Juniors
5 ian. 2021Liga ProfesionalăHuracán0-1Argentinos Juniors
27 aug. 2019Liga ProfesionalăHuracán0-0Argentinos Juniors
14 dec. 2018Liga ProfesionalăHuracán0-0Argentinos Juniors
14 apr. 2018Liga ProfesionalăHuracán1-0Argentinos Juniors
21 mar. 2015Liga ProfesionalăHuracán4-0Argentinos Juniors

