Etapa 14
Antalyaspor vs Bursaspor Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Corendon Airlines Park, Antalya
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
AntalyasporRemizăBursaspor
Rezultat
Antalyaspor
45%
Total goluri
Peste 2.5
59%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
6
2.38Medie Goluri
38%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
29 oct. 2025Antalyaspor3-0Bursaspor
12 ian. 2021Bursaspor0-3Antalyaspor
10 mai 2019Antalyaspor0-1Bursaspor
9 dec. 2018Bursaspor0-2Antalyaspor
31 mar. 2018Antalyaspor2-0Bursaspor
Întrebări Frecvente
Antalyaspor vs Bursaspor: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Antalyaspor cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Antalyaspor vs Bursaspor?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Antalyaspor vs Bursaspor?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (59% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Antalyaspor vs Bursaspor?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Când și unde se joacă Antalyaspor vs Bursaspor?
Antalyaspor vs Bursaspor are loc pe 6 nov. 2026 la Corendon Airlines Park.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 24 | 7 | +17 | 26 | ||
| 2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | 9 | +13 | 25 | ||
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 15 | 8 | +7 | 23 | ||
| 4 | 11 | 5 | 5 | 1 | 21 | 11 | +10 | 20 | ||
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | +3 | 20 | ||
| 6 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 10 | +4 | 18 | ||
| 7 | 11 | 6 | 0 | 5 | 17 | 17 | 0 | 18 | ||
| 8 | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 16 | ||
| 9 | 11 | 3 | 6 | 2 | 13 | 14 | -1 | 15 | ||
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 8 | +8 | 14 | ||
| 11 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 10 | +3 | 14 | ||
| 12 | 11 | 2 | 7 | 2 | 15 | 14 | +1 | 13 | ||
| 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 14 | 15 | -1 | 13 | ||
| 14 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 13 | -3 | 12 | ||
| 15 | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 10 | -1 | 10 | ||
| 16 | 11 | 2 | 4 | 5 | 18 | 20 | -2 | 10 | ||
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12 | 21 | -9 | 10 | ||
| 18 | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | 22 | -12 | 7 | ||
| 19 | 11 | 1 | 2 | 8 | 9 | 26 | -17 | 5 | ||
| 20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 3 | 22 | -19 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVDV
10Jucat
5Victories
0Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Vla İstanbulspor2-0
14 oct.Dvs Kayserispor0-4
10 oct.Vla Boluspor1-0
20 sept.Vvs Vanspor FK3-0
12 sept.Vla Ümraniyespor2-1
EVDVV
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
19 oct.Vvs Pendikspor2-0
15 oct.Vla Muğlaspor3-0
11 oct.Dvs Mardin 19691-2
19 sept.Vla Batman Petrolspor2-1
13 sept.Evs Esenler Erokspor2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 16 |
| Medie Goluri | 2.38 |
| Ambele Echipe Marchează | 38% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 81% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Antalyaspor | 22 | 1.38 pe meci |
| Bursaspor | 16 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Antalyaspor | 7 (44%) |
| Bursaspor | 4 (25%) |
29 oct. 2025Cupa TurcieiAntalyaspor3-0Bursaspor
12 ian. 2021Cupa TurcieiBursaspor0-3Antalyaspor
10 mai 2019Super LigăAntalyaspor0-1Bursaspor
9 dec. 2018Super LigăBursaspor0-2Antalyaspor
31 mar. 2018Super LigăAntalyaspor2-0Bursaspor
29 oct. 2017Super LigăBursaspor4-0Antalyaspor
20 mai 2017Super LigăAntalyaspor2-1Bursaspor
19 dec. 2016Super LigăBursaspor2-1Antalyaspor
14 mar. 2016Super LigăAntalyaspor3-0Bursaspor
17 oct. 2015Super LigăBursaspor0-2Antalyaspor
9 feb. 2014Super LigăBursaspor1-1Antalyaspor
31 aug. 2013Super LigăAntalyaspor1-2Bursaspor
21 apr. 2013Super LigăAntalyaspor0-1Bursaspor
24 nov. 2012Super LigăBursaspor1-1Antalyaspor
1 apr. 2012Super LigăAntalyaspor1-3Bursaspor
17 dec. 2011Super LigăBursaspor0-0Antalyaspor

