Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Columbia
Primera A
Etapa 7

Santa Fe vs Jaguares Pronostic și Sfaturi de Pariuri

16 oct 2026
Estadio El Campin, Bogota

Pronosticurile noastre: Santa Fe — Câștigă (69%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Rezultat
Santa Fe
@ 1.26
70%
Încredere

Sfaturi de pariere

69%
20%
11%
Santa Fe Remiză Jaguares
Rezultat
Santa Fe
@ 1.26
Pariază
70%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.75
Pariază
54%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.05
Pariază
44%
Handicap asiatic
Santa Fe -1.5
@ 1.92
Pariază
52%
Mijlocul meciului
Santa Fe
@ 1.73
Pariază
49%
HT/FT
Gazdă/Gazdă
@ 1.81
Pariază
55.2%
Scor exact
3:0
@ 8.00
Pariază
12.5%

Piețe suplimentare

Total corner-uri
Under 9.5
@ 1.56
Pariază
59.1%
Goleador oricând
Hugo Rodallega
57.8% @ 1.73 Pariază
Nahuel Bustos
48.8% @ 2.05 Pariază
Franco Fagundez
45.5% @ 2.20 Pariază
Maximiliano Lovera
40.0% @ 2.50 Pariază
Jader Obrian
40.0% @ 2.50 Pariază
Andres Amaya
34.7% @ 2.88 Pariază
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Alexey Andrianov Fondator și analist principal
60.3% 30+ ani
15 min citit

Meciul dintre Santa Fe și Jaguares, programat vineri, 16 octombrie 2026, la ora 04:05 (EEST), se înscrie în etapa a 7-a din Clausura. Partida va avea loc la Estadio El Campin din Bogota și promite o dinamici clare între două formații cu ambiții distincte în clasament. Santa Fe se află pe locul al șa...

Citește analiza completă

Fapte ale Meciului

Santa Fe
Santa Fe marchează 50% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Santa Fe are o medie de 3 cartonașe galbene pe meci (15 în 5 meciuri)
Jaguares
Jaguares au primit gol în fiecare dintre ultimele 7 meciuri
Jaguares au trecut 4 meciuri din campionat fără victorie

Statistici Cheie

9
6 Remize
5
2.45 Medie Goluri
40% Ambele Echipe Marchează
55% Peste 2.5
17 feb 2026 Jaguares 3-1 Santa Fe
15 nov 2024 Santa Fe 3-0 Jaguares
28 apr 2024 Jaguares 1-0 Santa Fe
20 iul 2023 Santa Fe 1-0 Jaguares
27 ian 2023 Jaguares 2-2 Santa Fe
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet 1.33 4.75 8.55
Bet365 1.10 4.33 7.00
Betano 1.10 4.70 6.30

Analiză completă

Alexey Andrianov ✓
Fondator și analist principal

Santa Fe vs Jaguares: Analiza Clausura 7 și Cotele 1X2

Meciul dintre Santa Fe și Jaguares, programat vineri, 16 octombrie 2026, la ora 04:05 (EEST), se înscrie în etapa a 7-a din Clausura. Partida va avea loc la Estadio El Campin din Bogota și promite o dinamici clare între două formații cu ambiții distincte în clasament. Santa Fe se află pe locul al șaselea, cu un acum de 22 de puncte după 12 etape disputate, în timp ce Jaguares ocupă poziția a 18-a, având doar 10 puncte în cont. Contextul indică un favorit clar pentru gazde, motivarea fiind mult mai ridicată pentru echipa din capitală, care luptă pentru accesul în faza post-season.

Situația actuală a clasamentului sugerează că Santa Fe are mult mai multe de câștigat prin acest meci. Forma recentă a gazdelor (WWLWW) arată o echipă capabilă să își revină rapid după înfrângeri, în timp ce Jaguares (WLLLD) pare mai fragilă. Deși diferența de punctaj este semnificativă, ambele echipe au risc de rotație înainte de următoarele lor angajamente: Santa Fe joacă din nou peste trei zile, iar Jaguares peste doar două. Această rotire a lotului ar putea influența intensitatea jocului și rezultatele finale. Cotările oferite de Bet365 reflectă această ierarhie, plasa victoria gazdelor la 1.38, remiza la 4.33 și victoria oaspeților la 9.

Anticiparea loturilor și a jucătorilor cheie în confruntarea dintre Santa Fe și Jaguares

Înainte de meciul decisiv, analiza se concentrează asupra stării de formă a atacanților și a structurii tactice probabile. Pentru Santa Fe, C. Mafla se impune ca principal pericol ofensiv, având deja două goluri marcate în acest sezon, alături de N. Bustos, care a adunat un gol și două asistări, demonstrând o bună capacitate de creație. E. Olivera completează trio-ul ofensiv cu un gol marcat. În ceea ce privește Jaguares, linia de atac este distribuită mai echilibrat: J. Altamiranda are un gol și două asistări, în timp ce A. Rentería și C. Álvarez au fiecare câte un gol și o asistare, sugerând că echipa din Medellín nu depinde de un singur marcator.

Proiectarea formațiilor de start se bazează pe aparițiile din acest sezon. Santa Fe va folosi probabil o structură 4-2-3-1, cu A. Mosquera între posturi, susținut de H. Palacios, E. Olivera, C. Mafla și V. Moreno în defensivă. În mijloc, L. Palacios și D. Torres vor controla jocul, iar atacul va fi condus de H. Rodallega, cu sprijinul lui E. Mosquera și A. Zapata în zonele laterale și centrale. Jaguares va răspunde cu aceeași formație 4-2-3-1: D. Martínez va apăra poarta în fața lui C. Henao, M. Castaño, Y. Mosquera și J. Altamiranda în linia a patra mijlocașilor sau fundași laterali (în funcție de interpretarea listei). Mijlocul câmpului va fi asigurat de J. Maza și J. Hinestroza, iar atacul va fi orchestrat de F. Mosquera și R. Colpa, cu A. Rentería pe una dintre aripi sau ca secundă atacantă.

Așteptările pentru acest meci sunt ridicate având în vedere calitatea individuală a jucătorilor enumerați mai sus.

Forma recentă și impulsul: Santa Fe vs Jaguares în Clausura

Înainte de meciul din etapa a 7-a a Clausura, Santa Fe se prezintă cu o morală mult mai ridicată, clasându-se pe locul 6 în tabel, cu un total de 22 de puncte și un bilanț solid de șase victorii, patru egaluri și două eșecuri în primele etape. Forma lor recentă, marcată de succesele împotriva lui Independente Medellín (1-0) și Deportivo Pereira (2-1), demonstrează o capacitate constantă de a domina meciurile, chiar și în deplasare. Aceste rezultate pozitive au contribuit la o medie de 1,6 goluri marcate pe meci și una de doar 0,8 goluri primite, indicând o stabilitate defensivă remarcabilă care le-a permis să păstreze clean sheets în 40% din partidele disputate. În contrast, Jaguares ocupă locul 18 cu doar 10 puncte (W2 D4 L6), având o formă inconsistentă (WLLLD) care reflectă dificultățile lor în menținerea rezultatelor favorabile. Deși au reușit să câștige recent împotriva lui Deportes Tolima cu scorul de 3-2, această victorie vine alături de eșecuri dure în fața echipei Águilas Doradas (0-2), Alianza Valledupar (1-2) și Independente Medellín (1-2), ceea ce sugerează o vulnerabilitate defensivă semnificativă.

Analiza detaliată a ultimelor rezultate evidențiază diferența clară dintre cele două formații. Santa Fe a demonstrat reziliență chiar și după înfrângerea suferită în fața lui Deportivo Cali (0-1), revenind imediat cu trei puncte importante împotriva lui Alianza Valledupar (4-1) și a lui Deportes Tolima (1-0). Această capacitate de a răspunde rapid la un eșec este crucială pentru echipa găzduitoare, care joacă pe Estadio El Campin din Bogota. Din partea cealaltă, Jaguares au fost implicați în partide cu multe goluri, având o rată BTTS de 70% în ultimele zece etape. Faptul că au primit două goluri sau mai multe în majoritatea eșecurilor recente — cum ar fi cele împotriva lui Águilas Doradas sau Alianza Valledupar — subliniazază lipsa unei unități defensive solide. Cu o medie de 1,7 goluri primite pe meci comparativ cu doar 1,4 marcate, Jaguares tind să fie suprademonați ofensiv când sunt sub presiune.

Din perspectiva statisticilor comparative, Santa Fe domină clar atât la capitolul atac (67% față de 33% pentru adversari), cât și la defensiv (54% față de 46%). Aceste procente reflectă realitatea din teren: echipa lui Santa Fe controlează ritmul jocului și limitează oportunitățile clare ale adversarilor. Pentru pariorii care analizează opțiunile O/U, forma defensivă a gazdelor sugerează că meciurile lor tind să fie controlate tactically, iar rata BTTS de 50% este mult mai scăzută decât cea a lui Jaguares. Totuși, având în vedere că Jaguares au marcat trei goluri într-un singur meci recent împotriva celor de la Deportes Tolima, există potențial pentru surprize ofensive dacă linia defensivă a gazdelor nu este atentă la tranzițiile rapide ale oaspeților.

Pentru această etapă din Clausura - 7, se preconizează ca Santa Fe să impună un ritm dominant încă din primele minute. Forma lor recenta W-W-L-W-W arată o echipă care se adaptează rapid și capitalizează șansele create eficient. În timp ce Jaguares pot genera pericol prin contraatac sau set-pieces (având totuși doar două victorii până acum), lipsa consistenței lor defensivă îi face vulnerabili în fața unei linii ofensive bine organizate precum cea a lui Santa Fe. Analiza indică faptul că avantajul este clar în favoarea echipei gazdare, care are nu doar mai mult puncte în clasament, dar și o formă curent superioară confirmată prin rezultatele concrete obținute împotriva unor adversari directi din ligă.

Batalia tactică: Santa Fe vs Jaguares în etapa a 7-a Clausura

În cadrul etapei a 7-a din campionatul Clausura, Santa Fe și Jaguares se vor confrunta pe Estadio El Campin din Bogota, într-un meci care promite să fie o luptă strategică între două filozofii distincte. Ambele echipe adoptă un sistem de joc similar, bazat pe o structură 4-2-3-1, ceea ce sugerează că partida va fi decisă de detaliile tactice și de capacitatea fiecărei echipe de a domina zona centrală a terenului. Pentru Santa Fe, care ocupă locul 6 cu 22 de puncte și are un motivație clară legată de calificarea în fazele superioare, abordarea va fi probabil una ofensivă și controlată. Echipa lui Bogota a marcat deja 6 goluri în acest sezon, dar statisticele arată că pericolul lor maxim apare în intervalul orar 76-90 minute, când își intensifică presiunea pentru a strânge scorul sau a marca decisivul. În schimb, Jaguares, situate pe locul 18 cu doar 10 puncte, au demonstrat că sunt periculoase foarte devreme în meciuri, cu 40% dintre golurile lor reușite între minutele 16-30. Această discrepanță temporală este crucială: Jaguares trebuie să profite de startul rapid pentru a crea șocul, în timp ce Santa Fe trebuie să reziste primei faze și să exploateze oboseția adversarului spre final.

O variabilă tactică importantă este gestionarea rotirii loturilor. Ambele echipe au un risc ridicat de rotație din cauza programului dens: Santa Fe joacă din nou peste doar 3 zile, iar Jaguares peste doar 2 zile. Aceasta ar putea duce la o intensitate variabilă sau la schimbări de ultim moment în componența echipelor startate. Deși ambele formații au jucat recent (Santa Fe având un rest de 10 zile față de doar 4 zile pentru Jaguares), diferența nu este semnificativă enough pentru a dicta singură rezultatul. Totuși, motivația este inegală: Santa Fedescală un loc european, în timp ce Jaguares nu au o presiune imediată tabelară. Cota oferită de Bet365 pentru victoria gazdelor este de 1.38 în piața 1X2, reflectând favoritismul clar al echipei din Bogota. Cu un record defensiv solid (5 goluri primite și un clean sheet) și o disciplină mai puțin problemată (15 cartonașe galbene vs. 13 ale adversarului), Santa Fe pare bine poziționată să câștige controlul meciului dacă pot supraviețui valului ofensiv timpuriu al oaspeților.

Istoricul duelurilor directe dintre Jaguares și Santa Fe

Analiza istoricului recent al confruntărilor dintre Jaguares și Santa Fe relevă o competiție extrem de echilibrată, dar cu o tendință clară în favoarea gazdelor în ultimele întâlniri. În ultimele 20 de meciuri oficiale, Santa Fe a câștigat de 9 ori, în timp ce Jaguares s-a impus de 5 ori, iar restul întâlnirilor s-au încheiat la egalitate (6). Acest bilanț sugerează că, deși Santa Fe are un avantaj general în istoric, Jaguares a devenit un adversar foarte dificil de învins, reușind să obțină rezultate pozitive într-o proporție semnificativă. Media golurilor marcate pe meci este de 2.45, un indicator care subliniază natura ofensivă a acestui derby și sugerează că meciurile sunt rareori sărace în acțiuni periculoase. Un aspect statistic relevant este rata BTTS (Ambele Echipa Marcatoare), care se situează la 40%. Acest procent indică faptul că în majoritatea cazurilor (60%), cel puțin una dintre echipe nu reușește să marcheze, ceea ce poate fi un factor decisiv pentru analiștii care evaluează piețele corecte sau cele legate de goluri.

Meciurile recente arată o fluctuație interesantă a rezultatelor, cu victorii clare pentru ambele tabere. În data de 17 februarie 2026, Jaguares a obținut o victorie confortabilă cu 3-1 în fața Santa Fe la ei acasă, demonstrând capacitatea lor de a domina meciurile când au avantajul terenului propriu. În contrast, pe 15 noiembrie 2024, Santa Fe a răspuns cu o victorie categorică tot cu 3-0, arătând că pot fi extrem de eficienți ofensiv și solizi defensiv atunci când joacă pe teren propriu. Mecciurile anterioare au fost mai tensionate: la sfârșitul anului 2023 și începutul lui 2024, ambele echipe au câștigat câte un meci pe teren propriu (Santa Fe 1-0 și Jaguares 1-0), evidențiind importanța factorului localitate. Un singur meci s-a terminat la egalitate recent (2-2 pe 27 ianuarie 2023), subliniind că remizele sunt mai puțin frecvente în aceste dueluri directe comparativ cu epoca anterioară.

Tendința generală indică faptul că Santa Fe este echipa care a dominat istoricul pe termen lung (9 victorii vs 5), dar forma recentă favorizează Jaguares sau meciuri deschise. Pentru pariorii care caută valoare pe piața Peste / Sub Gols sau Corect Scoring (Scor exact), statistica sugerează că meciurile tind să fie decisive, cu puține remize recente imediate (doar una din ultimele cinci). Faptul că media golurilor este peste două goluri pe meci susține ideea unui fotbal ofensiv, chiar dacă rata BTTS este moderată. Această discrepanță indică faptul că uneori o echipă marchează multe goluri într-un singur timp al meciului sau domină total partida fără ca adversarul să se implice ofensiv. Analizând aceste date pentru pariazii viitori, diferența dintre performanța generală a lui Santa Fe și forma actuală a lui Jaguares creează un context incert unde factorul teren poate fi decisiv.

Analiză și predicții pentru meciul Santa Fe vs Jaguares

În cadrul etapei a 7-a din Clausura, Santa Fe se va confrunta cu Jaguares pe Estadio El Campin din Bogota, într-un duel care promite să fie dominat clar de gazde. Cu un record solid de șase victorii, patru egaluri și două înfrângeri, Santa Fe ocupă poziția a șasea în clasament cu 22 de puncte, demonstrând o formă constantă și o stabilitate pe teren propriu. În contrast, Jaguares se află în zona retrogradării, pe locul 18, cu doar 10 puncte acumulate din două victorii, patru egaluri și șase înfrângeri. Această discrepanță de performanță se reflectă direct în cotele bookmakerilor, care îl consideră pe Santa Fe favorit clar. Probabilitatea implicită calculată din cote indică o șansă de 67,9% pentru victoria gazdelor, în timp ce câștigarea meciului de către oaspeți este estimată la doar 11,5%. Analiza statistică sugerează că Santa Va folosi avantajul terenului propriu pentru a impune un ritm rapid și să atace constant, având în vedere slăbiciunile defensive ale formației adverse.

Predicția noastră principală vizează rezultatul final al meciului (1X2), unde estimăm o victorie clară pentru Santa Fe. Încrederea în această predicție este ridicată la 70%, bazată pe diferența evidentă de clasament și pe forma recentă a celor două echipe. Deși Jaguares poate oferi o rezistență inițială, lipsa consistenței lor în deplasare și numărul mare de înfrângeri sugerează că vor avea dificultăți în fața unei atacuri bine organizate. Cotele actuale pentru victoria lui Santa Fe variază între 1.36 și 1.39 la Betano, ceea ce reprezintă o valoare rezonabilă pentru un favorit atât de clar. Nu ne așteptăm la surprize majore în scorul final, ci mai degrabă la un control progresiv al jocului de către echipa din Bogota.

Din perspectiva golurilor marcate și primite, direcționăm atenția către piața Peste/sub Țeluri cu pragul de 2.5 goluri. Predicția indică depășirea acestui prag cu o confidență moderată de 54%. Acest lucru se datorează capacitatea ofensivă a lui Santa Fe atunci când joacă acasă și vulnerabilitatea defensivă a lui Jaguares, care a acumulat deja șase eșecuri până acum în acest sezon. Totuși, piața BTTS (BTTS) sugerează că este puțin probabil ca ambele echipe să marcheze (55% confidență). Este posibil ca Santa Fe să câștige cu un scor curat sau cu doar un gol marcat de adversar într-un contraatac izolat. Structura cotelor pentru Peste/sub Țeluri reflectă așteptarea unui meci deschis din partea gazdelor.

Pentru cei care caută o alternativă mai sigură la miza simpla pe victorie, opțiunea Dublă șansă (DC) acoperind combinația 1X pare atractivă statistic, având o confidență de 44%. Deși procentajul pare moderat comparativ cu victoria simpla, acest tip de pariu oferă o marjă de siguranță suplimentară împotriva unui posibil egal sau al unei forme slacute neașteptate a lui Santa Fe. Cel mai bun preț pentru această opțiune poate fi găsit comparând cotele disponibile la diversele platforme online. În concluzie, analiza datelor și a formei actice îndreaptă balanța puternic în favoarea lui Santa Fe într-un meci care ar putea fi decis încă din prima jumătate.

Piațe alternative: Santa Fe vs Jaguares, perspective dincolo de rezultatul final

Analiza detaliată a piețelor suplimentare sugerează o dominație clară a lui Santa Fe în această confruntare din cadrul Clausura - 7. Pentru Handicap asiatic, modelul indică o victorie cu două goluri sau mai mult pentru gazde, la cote de 1.92, cu un nivel de încredere de 52%. Această preferință se bazează pe decalajul evident dintre forma celor două echipe. De asemenea, piața Rezultatul la pauză arată că Santa Fe va conduce la pauză, cu cote de 1.73 și o încredere de 49%, sugerând un start rapid al gazdelor pe Estadio El Campin. Combinând aceste indicatori, scenariul cel mai probabil pentru PR/FS este victoria acasă atât la pauză, cât și la finalul meciului (Home/Home), oferind cote de 1.81 și o încredere robustă de 55%.

În ceea ce privește scorul exact (Scor exact), cel mai probabil rezultat este 3:0 pentru Santa Fe, cu cote de 8.00 și o încredere moderată de 13%. Acest scor reflectă capacitatea ofensivă a lui Santa Fe și vulnerabilitatea defensive a lui Jaguares. Pe partea de evenimente secundare, piața pentru Corners indică sub 9.5 cornere în total, cu cote de 1.55 și o încredere mare de 59%, sugerând un meci cu puține faze fixe ofensive sau finalizări rapide. Dimpotrivă, piața pentru Cards prevede peste 5.5 cartonașe galbene/roșii, cu cote de 1.83 și o încredere de 51%, anticipând un duel fizic intens între cele două formații din Primera A (Colombia).

Concluzie și predicție: Santa Fe domină clasicul Clausura

În cadrul rundei a 7-a din Clausura, Santa Fe se impune ca favorita clară în deplasarea de la Jaguares. Analiza statistică indică o diferență majoră de formă între cele două echipe, Santa Fe ocupând locul 6 cu 22 de puncte, în timp ce Jaguares se află pe poziția a 18-a cu doar 10 puncte. Predicția principală vizează victoria gazdelor (1X2), cu un nivel de încredere de 70%, datorită superiorității tehnice și a factorului teren. Deși se anticipă un meci cu peste 2.5 goluri (54% probabilitate), șansa ca ambele echipe să marcheze (BTTS) este mai mică, fiind preferată varianta „no” (55%), sugerând că Santa Fe își menține apărerea solidă.

Pentru jucătorii care caută un risc mai mic, dubla șansă 1X oferă o siguranță sporită (44%), dar cotația pentru victoria simplă rămâne cea mai atractivă valoare. Se preconizează că Santa Fe va controla ritmul meciului și va evita surprizele, având motivația de a consolida poziția din zona superioară a clasamentului. Recomandarea finală se concentrează pe succesul gazdelor, susținut de statistici clare și diferența clară de punctaj dintre cele două formații în acest sezon.

Selecția noastrăNuAmbele echipe marchează@1.70 · 55%
Cea mai bună valoarePeste 2.5Peste/sub Țeluri@1.75 · 54%

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Santa Fe vs Jaguares?
Modelul nostru prezice Santa Fe cu 70% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Santa Fe vs Jaguares?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Santa Fe vs Jaguares?
Ambele echipe marchează: Nu (55% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Santa Fe vs Jaguares?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 44% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este cel mai bun pariu pentru Santa Fe vs Jaguares?
Recomandarea noastră principală este Nu cu 55% încredere.
Când și unde se joacă Santa Fe vs Jaguares?
Santa Fe vs Jaguares are loc pe 16 oct 2026 la Estadio El Campin.

Informații suplimentare

Santa Fe

Golgeteri principali

C. MaflaFundaș
2Goluri
N. BustosAtacant
1Goluri
E. OliveraFundaș
1Goluri
F. FagúndezAtacant
1Goluri
E. MosqueraMijlocaș
1Goluri

Asistențe

N. BustosAtacant
2Asistențe
A. ZapataMijlocaș
1Asistențe
V. MorenoFundaș
1Asistențe

Cartonașe

C. MaflaFundaș
20
E. MosqueraMijlocaș
20
V. MorenoFundaș
20
E. OliveraFundaș
10
F. FagúndezAtacant
10
Jaguares

Golgeteri principali

J. AltamirandaFundaș
1Goluri
A. RenteríaAtacant
1Goluri
C. ÁlvarezMijlocaș
1Goluri
Y. MosqueraFundaș
1Goluri
D. LópezAtacant
1Goluri

Asistențe

J. AltamirandaFundaș
2Asistențe
A. RenteríaAtacant
1Asistențe
C. ÁlvarezMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

D. MartínezPortar
30
J. HinestrozaMijlocaș
20
W. De La RosaAtacant
20
A. RenteríaAtacant
10
Y. MosqueraFundaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Santa Fe
VVDVV
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.1
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.6
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

6 octVla Independente Medellín1-0
29 sepVla Deportivo Pereira2-1
23 sepDvs Deportivo Cali0-1
19 sepVla Alianza Valledupar4-1
12 sepVvs Deportes Tolima1-0
Jaguares
VDDDE
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3.1
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.7
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

11 octVvs Deportes Tolima3-2
3 octDla Águilas Doradas0-2
27 sepDvs Alianza Valledupar1-2
22 sepDla Independente Medellín1-2
11 sepEvs Fortaleza FC2-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.45
Ambele Echipe Marchează40%
Peste 2.5 Goluri55%
Peste 1.5 Goluri65%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Santa Fe321.6 pe meci
Jaguares170.85 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Santa Fe10 (50%)
Jaguares5 (25%)
17 feb 2026 Primera A Jaguares 3-1 Santa Fe
15 nov 2024 Primera A Santa Fe 3-0 Jaguares
28 apr 2024 Primera A Jaguares 1-0 Santa Fe
20 iul 2023 Primera A Santa Fe 1-0 Jaguares
27 ian 2023 Primera A Jaguares 2-2 Santa Fe
17 oct 2022 Primera A Jaguares 2-1 Santa Fe
1 mai 2022 Primera A Santa Fe 4-0 Jaguares
28 oct 2021 Primera A Santa Fe 3-1 Jaguares
8 feb 2021 Primera A Jaguares 0-1 Santa Fe
13 oct 2020 Primera A Jaguares 1-1 Santa Fe
28 sep 2019 Primera A Jaguares 0-3 Santa Fe
4 apr 2019 Primera A Santa Fe 0-0 Jaguares
20 aug 2018 Primera A Jaguares 0-0 Santa Fe
25 feb 2018 Primera A Santa Fe 4-0 Jaguares
30 nov 2017 Primera A Santa Fe 4-1 Jaguares
26 nov 2017 Primera A Jaguares 0-0 Santa Fe
1 nov 2017 Primera A Jaguares 2-2 Santa Fe
13 mai 2017 Primera A Santa Fe 0-2 Jaguares
8 oct 2016 Primera A Santa Fe 1-0 Jaguares
28 apr 2016 Primera A Jaguares 2-1 Santa Fe

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România