Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Slovenia
Prva Liga
Etapa 14

Maribor vs Olimpija Ljubljana Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Ljudski vrt, Maribor

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Maribor Remiză Olimpija Ljubljana
Rezultat
Olimpija Ljubljana
Pariază
45%
Total goluri
Sub 2.5
Pariază
52%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
58%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Maribor
Maribor au marcat în fiecare dintre ultimele 10 meciuri
Maribor marchează 33% din goluri în primele 15 minute (6 goluri)
Maribor marchează 33% din goluri după minutul 75 (6 goluri)
Maribor primesc 33% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana câștigă 60% acasă, dar doar 20% în deplasare
Olimpija Ljubljana marchează 40% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Olimpija Ljubljana marchează 80% din goluri în a doua repriză
Olimpija Ljubljana primesc 38% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Olimpija Ljubljana au păstrat 3 meciuri fără gol primit în 5 meciuri de acasă (60%)
Olimpija Ljubljana nu au marcat în 4 din 10 meciuri (40%)

Statistici Cheie

7
6 Remize
7
1.85 Medie Goluri
45% Ambele Echipe Marchează
30% Peste 2.5
15 aug 2026 Olimpija Ljubljana 1-1 Maribor
8 mar 2026 Olimpija Ljubljana 0-0 Maribor
23 nov 2025 Maribor 1-1 Olimpija Ljubljana
31 aug 2025 Olimpija Ljubljana 1-0 Maribor
3 mai 2025 Olimpija Ljubljana 1-2 Maribor
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Maribor vs Olimpija Ljubljana: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Olimpija Ljubljana cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Maribor vs Olimpija Ljubljana?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Maribor vs Olimpija Ljubljana?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Maribor vs Olimpija Ljubljana?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Când și unde se joacă Maribor vs Olimpija Ljubljana?
Maribor vs Olimpija Ljubljana are loc pe 31 oct 2026 la Ljudski vrt.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 Maribor 11 6 5 0 21 9 +12 23
2 Koper 11 5 4 2 14 11 +3 19
3 Olimpija Ljubljana 12 5 3 4 14 11 +3 18
4 Bravo 11 5 3 3 12 11 +1 18
5 Nafta 11 5 1 5 18 16 +2 16
6 Celje 10 4 3 3 12 11 +1 15
7 Aluminij 12 3 4 5 16 13 +3 13
8 Brinje-Grosuplje 11 3 2 6 15 20 -5 11
9 Mura 11 2 4 5 13 24 -11 10
10 Radomlje 10 1 3 6 12 21 -9 6
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Maribor
VEVEV
10Jucat
6Victories
4Remize
0Înfrângeri
Puncte/Meci2.2
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci3
Medie Goluri2.1
Medie Concediate0.9
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

11 octVla Brinje-Grosuplje2-1
19 sepEvs Aluminij2-2
13 sepVla Radomlje3-0
6 sepEvs Mura1-1
30 augVla Nafta3-2
Olimpija Ljubljana
VEDVE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2
Medie Goluri1.1
Medie Concediate0.9
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

16 octVla Aluminij1-0
10 octEvs Mura3-3
20 sepDla Bravo1-2
12 sepVla Koper3-1
29 augEla Radomlje0-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri1.85
Ambele Echipe Marchează45%
Peste 2.5 Goluri30%
Peste 1.5 Goluri60%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Maribor180.9 pe meci
Olimpija Ljubljana190.95 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Maribor6 (30%)
Olimpija Ljubljana8 (40%)
15 aug 2026 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-1 Maribor
8 mar 2026 Prva Liga Olimpija Ljubljana 0-0 Maribor
23 nov 2025 Prva Liga Maribor 1-1 Olimpija Ljubljana
31 aug 2025 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-0 Maribor
3 mai 2025 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-2 Maribor
9 mar 2025 Prva Liga Maribor 1-0 Olimpija Ljubljana
10 nov 2024 Prva Liga Olimpija Ljubljana 0-0 Maribor
25 aug 2024 Prva Liga Maribor 1-1 Olimpija Ljubljana
11 mai 2024 Prva Liga Maribor 2-1 Olimpija Ljubljana
17 apr 2024 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-2 Maribor
3 dec 2023 Prva Liga Maribor 3-1 Olimpija Ljubljana
16 sep 2023 Prva Liga Olimpija Ljubljana 2-1 Maribor
16 apr 2023 Prva Liga Olimpija Ljubljana 2-0 Maribor
19 feb 2023 Prva Liga Maribor 2-0 Olimpija Ljubljana
15 oct 2022 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-0 Maribor
7 aug 2022 Prva Liga Maribor 0-2 Olimpija Ljubljana
9 apr 2022 Prva Liga Maribor 1-0 Olimpija Ljubljana
13 feb 2022 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-0 Maribor
2 oct 2021 Prva Liga Maribor 0-0 Olimpija Ljubljana
1 aug 2021 Prva Liga Olimpija Ljubljana 3-1 Maribor

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România