Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Columbia
Primera A
Etapa 17

Llaneros vs Junior Pronostic și Sfaturi de Pariuri

31 oct 2026
Estadio Bello Horizonte, Villavicencio

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Llaneros Remiză Junior
Rezultat
Junior
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
50%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
62%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Llaneros
Llaneros au primit 3 cartonașe roșii în 6 meciuri în acest sezon
Llaneros are o medie de 2.5 cartonașe galbene pe meci (15 în 6 meciuri)
Junior
Junior au marcat în fiecare dintre ultimele 6 meciuri
C. Barrios a marcat 3 din cele 8 goluri ale Junior (38%)

Statistici Cheie

0
0 Remize
3
2.33 Medie Goluri
0% Ambele Echipe Marchează
33% Peste 2.5
19 apr 2026 Junior 2-0 Llaneros
29 aug 2025 Junior 4-0 Llaneros
17 mar 2025 Llaneros 0-1 Junior
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Llaneros vs Junior?
Modelul nostru prezice Junior cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Llaneros vs Junior?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Llaneros vs Junior?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Llaneros vs Junior?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Llaneros vs Junior?
Llaneros vs Junior are loc pe 31 oct 2026 la Estadio Bello Horizonte.

Informații suplimentare

Llaneros

Golgeteri principali

C. CortésAtacant
2Goluri
J. RamírezMijlocaș
1Goluri
K. CaicedoMijlocaș
1Goluri
J. VásquezMijlocaș
1Goluri
D. MantillaMijlocaș
1Goluri

Asistențe

J. MedrandaFundaș
2Asistențe
J. RamírezMijlocaș
1Asistențe
K. CaicedoMijlocaș
1Asistențe

Cartonașe

F. MezaFundaș
21
E. RestrepoMijlocaș
21
C. CortésAtacant
20
J. VásquezMijlocaș
20
D. MantillaMijlocaș
20
Junior

Golgeteri principali

C. BarriosAtacant
3Goluri
L. MurielAtacant
2Goluri
T. GutiérrezAtacant
1Goluri
J. CanchimboMijlocaș
1Goluri
J. PeñaFundaș
1Goluri

Asistențe

L. MurielAtacant
1Asistențe
T. GutiérrezAtacant
1Asistențe
K. PérezMijlocaș
1Asistențe
Y. CharáMijlocaș
1Asistențe
Y. SúarezFundaș
1Asistențe

Cartonașe

J. RíosMijlocaș
20
C. BarriosAtacant
10
L. MurielAtacant
10
T. GutiérrezAtacant
10
J. PeñaFundaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Llaneros
DDDVD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
Puncte/Meci0.7
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

10 octDla Once Caldas0-1
5 octDvs America de Cali1-2
26 sepDla Cúcuta1-2
21 sepVvs Atlético Nacional2-0
12 sepDla Internacional din Bogotá2-3
Junior
EEDDV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3.6
Medie Goluri1.7
Medie Concediate1.9
Ambele Echipe Marchează80%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

14 octEvs Deportivo Pereira1-1
10 octEvs Internacional din Bogotá2-2
4 octDla Bucuramanga1-3
1 octDla Atlético Nacional1-3
27 sepVvs Independente Medellín2-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri3
Medie Goluri2.33
Ambele Echipe Marchează0%
Peste 2.5 Goluri33%
Peste 1.5 Goluri67%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Llaneros00 pe meci
Junior72.33 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Llaneros0 (0%)
Junior3 (100%)
19 apr 2026 Primera A Junior 2-0 Llaneros
29 aug 2025 Primera A Junior 4-0 Llaneros
17 mar 2025 Primera A Llaneros 0-1 Junior

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România