Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Thailanda
Liga Thailandeză 2
Etapa 2

Khon Kaen United vs Mahasarakham United Pronostic și Sfaturi de Pariuri

12 sep 2026
3 - 0
Full Time
Khonkaen Stadium, Khon Kaen
Corect
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
3 : 0
FT

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Khon Kaen United Remiză Mahasarakham United
Rezultat
Khon Kaen United
45%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Khon Kaen United
No notable trends.
Mahasarakham United
Mahasarakham United au trecut 5 meciuri din campionat fără victorie
Mahasarakham United au marcat în prima repriză în 6 din ultimele 8 meciuri (75%)

Statistici Cheie

2
1 Remize
0
3.33 Medie Goluri
67% Ambele Echipe Marchează
100% Peste 2.5
12 sep 2026 Khon Kaen United 3-0 Mahasarakham United
25 apr 2026 Mahasarakham United 2-2 Khon Kaen United
16 aug 2025 Khon Kaen United 2-1 Mahasarakham United
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Khon Kaen United vs Mahasarakham United: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Khon Kaen United cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Khon Kaen United vs Mahasarakham United?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Vor marca ambele echipe în Khon Kaen United vs Mahasarakham United?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Khon Kaen United vs Mahasarakham United?
Khon Kaen United vs Mahasarakham United are loc pe 12 sep 2026 la Khonkaen Stadium.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 Khon Kaen United 8 6 0 2 15 7 +8 18
2 Uttaradit 8 4 3 1 16 11 +5 15
3 Nong Bua Pitchaya 8 4 2 2 18 12 +6 14
4 Satun 8 4 2 2 16 11 +5 14
5 Kanchanaburi 8 3 4 1 15 10 +5 13
6 Chainat 8 4 1 3 14 15 -1 13
7 Nakhon Ratchasima FC 8 3 3 2 12 10 +2 12
8 Chiangmai United 8 3 2 3 9 8 +1 11
9 Phrae United 8 3 2 3 8 8 0 11
10 Chanthaburi 8 2 4 2 8 5 +3 10
11 Police Tero 7 3 1 3 10 10 0 10
12 Nakhon Pathom 8 2 4 2 8 11 -3 10
13 Muang Loei United 8 2 3 3 13 12 +1 9
14 Muangthong United 7 2 2 3 3 6 -3 8
15 Esan Pattaya 8 2 2 4 6 14 -8 8
16 Songkhla 8 1 4 3 10 12 -2 7
17 Mahasarakham United 8 0 4 4 6 15 -9 4
18 Kasetsart FC 8 1 1 6 7 17 -10 4
Liga Campionilor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Khon Kaen United
VVVDV
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci2.2
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci2.7
Medie Goluri1.8
Medie Concediate0.9
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

25 octVvs Muang Loei United4-2
18 octVla Esan Pattaya2-0
15 octVvs Chainat2-1
11 octDla Satun0-1
19 sepVvs Police Tero2-0
Mahasarakham United
DEDDE
10Jucat
0Victories
5Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.5
Proc. de Victorie %0%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri0.8
Medie Concediate2
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

24 octDla Nong Bua Pitchaya0-3
18 octEvs Muangthong United0-0
14 octDla Kasetsart FC1-3
11 octDvs Uttaradit2-3
19 sepEla Kanchanaburi1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri3
Medie Goluri3.33
Ambele Echipe Marchează67%
Peste 2.5 Goluri100%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Khon Kaen United72.33 pe meci
Mahasarakham United31 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Khon Kaen United1 (33%)
Mahasarakham United0 (0%)
12 sep 2026 Liga 2 Thailandeză Khon Kaen United 3-0 Mahasarakham United
25 apr 2026 Liga 2 Thailandeză Mahasarakham United 2-2 Khon Kaen United
16 aug 2025 Liga 2 Thailandeză Khon Kaen United 2-1 Mahasarakham United

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România