Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Ungaria
Magyar Kupa
Etapa 32

Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Alcufer Stadion, Gyor

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Gyirmót SE Remiză Budapesta Honvéd
Rezultat
Budapesta Honvéd
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
65%
Ambele echipe marchează
Nu
Pariază
54%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Statistici Cheie

2
4 Remize
4
2.7 Medie Goluri
60% Ambele Echipe Marchează
50% Peste 2.5
14 apr 2025 Budapesta Honvéd 2-1 Gyirmót SE
6 oct 2024 Gyirmót SE 3-1 Budapesta Honvéd
19 mai 2024 Budapesta Honvéd 2-2 Gyirmót SE
26 nov 2023 Gyirmót SE 1-1 Budapesta Honvéd
24 apr 2022 Gyirmót SE 1-1 Budapesta Honvéd
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd?
Modelul nostru prezice Budapesta Honvéd cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Când și unde se joacă Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd?
Gyirmót SE vs Budapesta Honvéd are loc pe 27 oct 2026 la Alcufer Stadion.

Informații suplimentare

Gyirmót SE
1Goluri
0Goluri primite
1Goluri/Me
1Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri
Budapesta Honvéd
7Goluri
0Goluri primite
7Goluri/Me
1Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Gyirmót SE
VDVVD
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.9
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.9
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

10 octVvs Nagykanizsai ULE1-0
19 sepDla Diosgyőri VTK0-2
12 sepVvs Csákvár1-0
5 sepVvs Karcag SE2-0
29 augDla Mezőkövesd-Zsóry2-4
Budapesta Honvéd
EDVDV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3.9
Medie Goluri2
Medie Concediate1.9
Ambele Echipe Marchează80%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

11 octEvs Ujpest1-1
18 sepDla Academia Puskás1-3
12 sepVla Bajai7-0
6 sepDla Győri ETO FC2-3
29 augVvs Zalaegerszegi TE1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri10
Medie Goluri2.7
Ambele Echipe Marchează60%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri70%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Gyirmót SE111.1 pe meci
Budapesta Honvéd161.6 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Gyirmót SE2 (20%)
Budapesta Honvéd3 (30%)
14 apr 2025 NB II Budapesta Honvéd 2-1 Gyirmót SE
6 oct 2024 NB II Gyirmót SE 3-1 Budapesta Honvéd
19 mai 2024 NB II Budapesta Honvéd 2-2 Gyirmót SE
26 nov 2023 NB II Gyirmót SE 1-1 Budapesta Honvéd
24 apr 2022 NB I Gyirmót SE 1-1 Budapesta Honvéd
29 ian 2022 NB I Budapesta Honvéd 0-1 Gyirmót SE
25 sep 2021 NB I Gyirmót SE 2-4 Budapesta Honvéd
29 apr 2017 NB I Budapesta Honvéd 1-0 Gyirmót SE
3 dec 2016 NB I Gyirmót SE 0-4 Budapesta Honvéd
21 aug 2016 NB I Budapesta Honvéd 0-0 Gyirmót SE

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România