Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Argentina
Liga Profesionistă
Etapa 15

Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Estadio Jorge Luis Hirschi, La Plata

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Estudiantes La Plata Remiză Instituto Córdoba
Rezultat
Estudiantes La Plata
Pariază
45%
Total goluri
Sub 2.5
Pariază
55%
Ambele echipe marchează
Nu
Pariază
50%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Estudiantes La Plata
Ambele echipe au marcat în doar 3 din ultimele 15 meciuri ale Estudiantes La Plata (20%)
Instituto Córdoba
Instituto Córdoba au câștigat ultimele 3 meciuri din campionat
Instituto Córdoba au marcat în fiecare dintre ultimele 7 meciuri

Statistici Cheie

2
1 Remize
0
2 Medie Goluri
33% Ambele Echipe Marchează
33% Peste 2.5
18 apr 2026 Instituto Córdoba 0-1 Estudiantes La Plata
20 oct 2024 Estudiantes La Plata 3-2 Instituto Córdoba
29 mai 2023 Instituto Córdoba 0-0 Estudiantes La Plata
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Estudiantes La Plata cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Când și unde se joacă Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba?
Estudiantes La Plata vs Instituto Córdoba are loc pe 1 nov 2026 la Estadio Jorge Luis Hirschi.

Informații suplimentare

Estudiantes La Plata

Golgeteri principali

L. GonzálezFundaș
1Goluri
F. Pérez EscuderoMijlocaș
1Goluri
S. NúñezFundaș
1Goluri
G. CarrilloAtacant
1Goluri

Asistențe

G. BenedettiFundaș
1Asistențe
C. MedinaMijlocaș
1Asistențe
J. BurgosAtacant
1Asistențe
B. AguirreAtacant
1Asistențe

Cartonașe

L. GonzálezFundaș
20
F. Pérez EscuderoMijlocaș
20
G. BenedettiFundaș
20
S. NúñezFundaș
10
E. MezaFundaș
10
Instituto Córdoba

Golgeteri principali

A. LunaAtacant
1Goluri
F. JaraAtacant
1Goluri
M. GallardoMijlocaș
1Goluri

Asistențe

G. CeratoMijlocaș
1Asistențe
L. RafaelliAtacant
1Asistențe

Cartonașe

A. LunaAtacant
20
G. CeratoMijlocaș
20
L. MosevichFundaș
10
J. GalvánFundaș
10
F. MoyanoMijlocaș
10

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Estudiantes La Plata
EEVDD
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.8
Medie Goluri1
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

16 octEvs Flamengo0-0
10 octEla Central Córdoba de Santiago2-2
5 octVvs Gimnasia M.3-0
2 octDla Platense0-1
22 sepDla Lanús1-2
Instituto Córdoba
VEVVV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.3
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1.7
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

16 octVla Defensa și Justiție1-0
9 octEvs Boca Juniors2-2
2 octVla Independiente4-1
20 sepVvs Talleres Córdoba3-1
15 sepVvs Estudiantes de Río Cuarto2-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri3
Medie Goluri2
Ambele Echipe Marchează33%
Peste 2.5 Goluri33%
Peste 1.5 Goluri33%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Estudiantes La Plata41.33 pe meci
Instituto Córdoba20.67 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Estudiantes La Plata2 (67%)
Instituto Córdoba1 (33%)
18 apr 2026 Liga Profesională Instituto Córdoba 0-1 Estudiantes La Plata
20 oct 2024 Liga Profesională Estudiantes La Plata 3-2 Instituto Córdoba
29 mai 2023 Liga Profesională Instituto Córdoba 0-0 Estudiantes La Plata

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România