Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Turcia
Cupa Turciei
Etapa Quarter-finals

Düzcespor vs Isparta 32 Spor Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
95%
Încredere

Sfaturi de pariere

0%
50%
50%
Düzcespor Remiză Isparta 32 Spor
Rezultat
Isparta 32 Spor
Pariază
50%
Ambele echipe marchează
Nu
Pariază
62%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Statistici Cheie

1
0 Remize
3
3.25 Medie Goluri
50% Ambele Echipe Marchează
75% Peste 2.5
4 feb 2024 Düzcespor 0-3 Isparta 32 Spor
23 sep 2023 Isparta 32 Spor 3-1 Düzcespor
19 mar 2023 Isparta 32 Spor 3-2 Düzcespor
5 oct 2022 Düzcespor 1-0 Isparta 32 Spor
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Düzcespor vs Isparta 32 Spor?
Modelul nostru prezice Isparta 32 Spor cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Düzcespor vs Isparta 32 Spor?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Düzcespor vs Isparta 32 Spor?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Düzcespor vs Isparta 32 Spor?
Düzcespor vs Isparta 32 Spor are loc pe 28 oct 2026.

Informații suplimentare

Düzcespor
Isparta 32 Spor
0Goluri
0Goluri primite
0Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Düzcespor
DDDV
4Jucat
1Victories
0Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci0.75
Proc. de Victorie %25%
Goluri/Meci3.25
Medie Goluri1
Medie Concediate2.25
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite25%
Nu a marcat25%

Meciuri Recente

4 febDvs Isparta 32 Spor0-3
23 sepDla Isparta 32 Spor1-3
19 marDla Isparta 32 Spor2-3
5 octVvs Isparta 32 Spor1-0
Isparta 32 Spor
VVVED
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.9
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci3.6
Medie Goluri2.1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

10 octVla Arnavutköy Belediyespor3-2
3 octVvs Hatayspor1-0
27 sepVla Çorluspor 19473-1
20 sepEvs Derincespor3-3
13 sepDla Alaşığa FAŞ0-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri3.25
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri75%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Düzcespor41 pe meci
Isparta 32 Spor92.25 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Düzcespor1 (25%)
Isparta 32 Spor1 (25%)
4 feb 2024 2. Ligă Düzcespor 0-3 Isparta 32 Spor
23 sep 2023 2. Ligă Isparta 32 Spor 3-1 Düzcespor
19 mar 2023 2. Ligă Isparta 32 Spor 3-2 Düzcespor
5 oct 2022 2. Ligă Düzcespor 1-0 Isparta 32 Spor

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România