Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Panama
Liga Panameză de Fotbal
Etapa 14

CD Árabe Unido vs Tauro FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

31 oct 2026
1 - 3
Full Time
Estadio Armando Dely Valdes, Colon
Incorect
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
1 : 3
FT

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
CD Árabe Unido Remiză Tauro FC
Rezultat
CD Árabe Unido
45%
Total goluri
Peste 2.5
54%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

CD Árabe Unido
CD Árabe Unido au primit gol în fiecare dintre ultimele 8 meciuri
CD Árabe Unido au marcat în prima repriză în 10 din ultimele 15 meciuri (67%)
Tauro FC
Tauro FC nu au marcat în 2 din 5 meciuri (40%)
Tauro FC are o medie de 2.6 cartonașe galbene pe meci (13 în 5 meciuri)

Statistici Cheie

6
3 Remize
11
2.4 Medie Goluri
40% Ambele Echipe Marchează
45% Peste 2.5
31 oct 2026 CD Árabe Unido 1-3 Tauro FC
18 aug 2026 Tauro FC 0-1 CD Árabe Unido
11 apr 2026 Tauro FC 4-0 CD Árabe Unido
8 feb 2026 CD Árabe Unido 1-0 Tauro FC
9 nov 2025 CD Árabe Unido 4-1 Tauro FC
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

CD Árabe Unido vs Tauro FC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice CD Árabe Unido cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în CD Árabe Unido vs Tauro FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (54% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în CD Árabe Unido vs Tauro FC?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru CD Árabe Unido vs Tauro FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă CD Árabe Unido vs Tauro FC?
CD Árabe Unido vs Tauro FC are loc pe 31 oct 2026 la Estadio Armando Dely Valdes.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 Plaza Amador 13 9 3 1 29 16 +13 30
2 San Francisco FC 13 8 2 3 26 15 +11 26
3 CD Árabe Unido 14 6 5 3 18 14 +4 23
4 Veraguas 13 5 6 2 21 18 +3 21
5 Tauro FC 14 6 2 6 21 15 +6 20
6 UMECIT 13 5 5 3 13 11 +2 20
7 Independiente de La Chorrera 13 4 5 4 19 18 +1 17
8 Sporting San Miguelito 13 4 4 5 15 16 -1 16
9 Alianza FC 13 3 5 5 13 15 -2 14
10 Deportivo Universitario 13 2 5 6 10 14 -4 11
11 Herrera 13 3 2 8 13 29 -16 11
12 Union Cocle 13 1 2 10 10 27 -17 5
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

CD Árabe Unido
DEDEV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.8
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.6
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.1
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

31 octDvs Tauro FC1-3
24 octEvs UMECIT1-1
18 octDla Plaza Amador0-2
4 octEla Independiente de La Chorrera1-1
26 sepVvs Herrera2-1
Tauro FC
VDVDD
10Jucat
6Victories
0Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.8
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.8
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

31 octVla CD Árabe Unido3-1
25 octDvs Plaza Amador0-1
20 octVla Sporting San Miguelito2-0
3 octDla Veraguas1-2
27 sepDvs San Francisco FC1-3

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.4
Ambele Echipe Marchează40%
Peste 2.5 Goluri45%
Peste 1.5 Goluri65%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
CD Árabe Unido180.9 pe meci
Tauro FC301.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
CD Árabe Unido4 (20%)
Tauro FC9 (45%)
31 oct 2026 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 1-3 Tauro FC
18 aug 2026 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 0-1 CD Árabe Unido
11 apr 2026 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 4-0 CD Árabe Unido
8 feb 2026 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 1-0 Tauro FC
9 nov 2025 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 4-1 Tauro FC
16 aug 2025 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 1-1 CD Árabe Unido
4 mai 2025 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 2-1 CD Árabe Unido
2 feb 2025 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 1-0 Tauro FC
22 oct 2024 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 2-1 CD Árabe Unido
28 iul 2024 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 3-1 Tauro FC
16 apr 2024 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 2-0 CD Árabe Unido
28 ian 2024 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 0-2 Tauro FC
21 oct 2023 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 1-3 CD Árabe Unido
12 aug 2023 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 0-4 Tauro FC
29 apr 2023 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 0-1 Tauro FC
11 feb 2023 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 1-1 CD Árabe Unido
22 oct 2022 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 0-1 Tauro FC
13 aug 2022 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 1-0 CD Árabe Unido
7 mai 2022 Liga Panameană de Fotbal Tauro FC 3-0 CD Árabe Unido
5 mar 2022 Liga Panameană de Fotbal CD Árabe Unido 0-0 Tauro FC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România