Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Ungaria
Magyar Kupa
Etapa 32

Bicskei vs Ferencváros TC Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Bicskei Remiză Ferencváros TC
Rezultat
Ferencváros TC
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
70%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Statistici Cheie

0
0 Remize
2
3.5 Medie Goluri
0% Ambele Echipe Marchează
50% Peste 2.5
18 sep 2022 Bicskei 0-2 Ferencváros TC
14 nov 2020 Bicskei 0-5 Ferencváros TC
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Bicskei vs Ferencváros TC: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Ferencváros TC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Bicskei vs Ferencváros TC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (70% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Bicskei vs Ferencváros TC?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Bicskei vs Ferencváros TC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Bicskei vs Ferencváros TC?
Bicskei vs Ferencváros TC are loc pe 28 oct 2026.

Informații suplimentare

Bicskei
0Goluri
0Goluri primite
0Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri
Ferencváros TC
0Goluri
0Goluri primite
0Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Bicskei
VVDVD
6Jucat
3Victories
0Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci4.17
Medie Goluri2.33
Medie Concediate1.83
Ambele Echipe Marchează33%
Fără goluri primite17%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

12 sepVla Hartai1-0
22 augVvs Sárisápi Bányász3-1
23 augDvs Veszprém0-2
2 augVla Devecser10-1
18 sepDvs Ferencváros TC0-2
Ferencváros TC
EEVVE
10Jucat
7Victories
3Remize
0Înfrângeri
Puncte/Meci2.4
Proc. de Victorie %70%
Goluri/Meci3.1
Medie Goluri2.5
Medie Concediate0.6
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

10 octEvs Debreceni VSC1-1
20 sepEla Nyíregyháza1-1
17 sepVla Celtic3-1
12 sepVla DEAC7-0
6 sepEvs Ujpest2-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri2
Medie Goluri3.5
Ambele Echipe Marchează0%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Bicskei00 pe meci
Ferencváros TC73.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Bicskei0 (0%)
Ferencváros TC2 (100%)
18 sep 2022 Cupele Ungariei Bicskei 0-2 Ferencváros TC
14 nov 2020 Cupele Ungariei Bicskei 0-5 Ferencváros TC

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România