Etapa 9
Amazulu vs Golden Arrows Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Princess Magogo Stadium, Durban
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
AmazuluRemizăGolden Arrows
Rezultat
Amazulu
45%
Total goluri
Sub 2.5
64%
Ambele echipe marchează
Nu
57%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Amazulu au marcat în fiecare dintre ultimele 8 meciuri
Amazulu au câștigat 3 din 4 meciuri în deplasare (75%)
Amazulu au păstrat 4 meciuri fără gol primit în 7 meciuri (57%)
Golden Arrows au păstrat 5 meciuri fără gol primit în 7 meciuri (71%)
Golden Arrows nu au marcat în 4 din 7 meciuri (57%)
Golden Arrows au păstrat 3 meciuri fără gol primit în 4 meciuri de acasă (75%)
Sub 2.5 goluri în 6 din ultimele 7 meciuri ale Golden Arrows (86%)
Statistici Cheie
5Remize
7
2.28Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
39%Peste 2.5
6 mai 2026Amazulu1-1Golden Arrows
2 dec. 2025Golden Arrows0-1Amazulu
26 apr. 2025Golden Arrows0-1Amazulu
4 ian. 2025Amazulu0-0Golden Arrows
25 mai 2024Amazulu1-3Golden Arrows
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Amazulu vs Golden Arrows?
Modelul nostru prezice Amazulu cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Amazulu vs Golden Arrows?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Amazulu vs Golden Arrows?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (64% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Amazulu vs Golden Arrows?
Ambele echipe marchează: Nu (57% încredere).
Când și unde se joacă Amazulu vs Golden Arrows?
Amazulu vs Golden Arrows are loc pe 31 oct. 2026 la Princess Magogo Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 8 | +15 | 23 | ||
| 2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 19 | 1 | +18 | 22 | ||
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 8 | +4 | 19 | ||
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | 13 | 8 | +5 | 14 | ||
| 5 | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | +2 | 12 | ||
| 6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 11 | ||
| 7 | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 8 | +1 | 10 | ||
| 8 | 7 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 | 8 | ||
| 9 | 7 | 1 | 5 | 1 | 4 | 6 | -2 | 8 | ||
| 10 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 10 | -2 | 7 | ||
| 11 | 8 | 1 | 4 | 3 | 5 | 7 | -2 | 7 | ||
| 12 | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 12 | -5 | 6 | ||
| 13 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 4 | ||
| 14 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3 | ||
| 15 | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 | ||
| 16 | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVVVV
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
13 oct.Vla Yalova Yeşilovaspor2-1
19 sept.Vla Polokwane City1-0
12 sept.Vvs Marumo Gallants1-0
4 sept.Vla Richards Bay2-1
26 aug.Dla Mamelodi Sundowns2-5
EVDEE
10Jucat
2Victories
7Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 0.8 |
| Medie Goluri | 0.5 |
| Medie Concediate | 0.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 80% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
20 sept.Evs Kaizer Chiefs0-0
13 sept.Ela Siwelele1-1
6 sept.Dvs Mamelodi Sundowns1-2
26 aug.Vvs Stellenbosch1-0
16 aug.Ela TS Galaxy0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.28 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 39% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Amazulu | 19 | 1.06 pe meci |
| Golden Arrows | 22 | 1.22 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Amazulu | 5 (28%) |
| Golden Arrows | 4 (22%) |
6 mai 2026Premier Soccer LigăAmazulu1-1Golden Arrows
2 dec. 2025Premier Soccer LigăGolden Arrows0-1Amazulu
26 apr. 2025Premier Soccer LigăGolden Arrows0-1Amazulu
4 ian. 2025Premier Soccer LigăAmazulu0-0Golden Arrows
25 mai 2024Premier Soccer LigăAmazulu1-3Golden Arrows
12 nov. 2023Premier Soccer LigăGolden Arrows1-3Amazulu
13 mai 2023Premier Soccer LigăGolden Arrows1-0Amazulu
24 aug. 2022Premier Soccer LigăAmazulu0-1Golden Arrows
24 mai 2022Premier Soccer LigăAmazulu1-2Golden Arrows
22 sept. 2021Premier Soccer LigăGolden Arrows2-2Amazulu
1 mai 2021Premier Soccer LigăGolden Arrows0-1Amazulu
16 dec. 2020Premier Soccer LigăAmazulu0-2Golden Arrows
15 feb. 2020Premier Soccer LigăAmazulu1-2Golden Arrows
14 sept. 2019Premier Soccer LigăGolden Arrows1-1Amazulu
14 apr. 2019Premier Soccer LigăGolden Arrows1-1Amazulu
22 dec. 2018Premier Soccer LigăAmazulu2-0Golden Arrows
3 feb. 2018Premier Soccer LigăAmazulu2-1Golden Arrows
17 sept. 2017Premier Soccer LigăGolden Arrows4-1Amazulu

