Etapa 2
Aluminij vs Celje Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Sportni park Aluminij, Kidricevo
Corect
Selecția noastră
Handicap asiatic
Celje -0.25
@ 1.15
0 : 2
FT
Sfaturi de pariere
AluminijRemizăCelje
Rezultat
Celje
62%
Total goluri
Peste 2.5
68%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Remiză/Afara
41%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.15
87%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Aluminij nu au marcat în 5 din 10 meciuri (50%)
Aluminij primesc 36% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Aluminij marchează 25% din goluri în primele 15 minute (4 goluri)
Celje marchează 36% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Statistici Cheie
4Remize
12
2.85Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
55%Peste 2.5
10 oct. 2026Celje1-0Aluminij
2 sept. 2026Aluminij0-2Celje
26 apr. 2026Celje5-0Aluminij
5 mar. 2026Aluminij2-1Celje
1 nov. 2025Celje2-1Aluminij
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Aluminij vs Celje?
Modelul nostru prezice Celje cu 62% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Aluminij vs Celje?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 41% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Aluminij vs Celje?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Celje -0.25 cu 87% încredere.
Câte goluri în Aluminij vs Celje?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (68% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Aluminij vs Celje?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Când și unde se joacă Aluminij vs Celje?
Aluminij vs Celje are loc pe 2 sept. 2026 la Sportni park Aluminij.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | +12 | 23 | ||
| 2 | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | +3 | 19 | ||
| 3 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 | 13 | +1 | 19 | ||
| 4 | 12 | 5 | 3 | 4 | 14 | 11 | +3 | 18 | ||
| 5 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18 | 16 | +2 | 17 | ||
| 6 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | +1 | 15 | ||
| 7 | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 13 | +3 | 13 | ||
| 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 11 | ||
| 9 | 12 | 2 | 5 | 5 | 13 | 24 | -11 | 11 | ||
| 10 | 11 | 1 | 4 | 6 | 14 | 23 | -9 | 7 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEDD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
16 oct.Dvs Olimpija Ljubljana0-1
10 oct.Dla Celje0-1
19 sept.Ela Maribor2-2
13 sept.Vla Mura6-1
5 sept.Evs Bravo0-0
DDEVD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
15 oct.Dvs Omonia Nicosia0-3
10 oct.Vvs Aluminij1-0
20 sept.Ela Mura0-0
16 sept.Dla Bayer Leverkusen0-2
12 sept.Dla Bravo1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.85 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 55% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Aluminij | 17 | 0.85 pe meci |
| Celje | 40 | 2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Aluminij | 4 (20%) |
| Celje | 10 (50%) |
10 oct. 2026Prva LigaCelje1-0Aluminij
2 sept. 2026Prva LigaAluminij0-2Celje
26 apr. 2026Prva LigaCelje5-0Aluminij
5 mar. 2026Prva LigaAluminij2-1Celje
1 nov. 2025Prva LigaCelje2-1Aluminij
17 aug. 2025Prva LigaAluminij2-3Celje
30 mar. 2024Prva LigaCelje2-2Aluminij
9 dec. 2023Prva LigaAluminij1-3Celje
27 sept. 2023Prva LigaCelje1-3Aluminij
23 iul. 2023Prva LigaAluminij2-2Celje
25 apr. 2022Prva LigaAluminij0-6Celje
25 feb. 2022Prva LigaCelje3-2Aluminij
23 oct. 2021Prva LigaAluminij0-1Celje
13 aug. 2021Prva LigaCelje0-0Aluminij
20 apr. 2021Prva LigaCelje0-1Aluminij
17 feb. 2021Prva LigaAluminij1-0Celje
6 nov. 2020Prva LigaCelje4-0Aluminij
29 aug. 2020Prva LigaAluminij0-0Celje
27 iun. 2020Prva LigaAluminij0-2Celje
22 feb. 2020Prva LigaCelje2-0Aluminij

