Etapa 7
Al Riffa vs Al Najma Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
Al RiffaRemizăAl Najma
Rezultat
Al Riffa
50%
Total goluri
Sub 2.5
57%
Ambele echipe marchează
Nu
50%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
2
3.28Medie Goluri
44%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
13 ian. 2026Al Najma1-2Al Riffa
13 sept. 2025Al Riffa1-1Al Najma
4 mar. 2025Al Najma1-3Al Riffa
21 sept. 2024Al Riffa3-0Al Najma
8 mar. 2024Al Najma3-3Al Riffa
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Al Riffa vs Al Najma?
Modelul nostru prezice Al Riffa cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Al Riffa vs Al Najma?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Al Riffa vs Al Najma?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Al Riffa vs Al Najma?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (57% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Al Riffa vs Al Najma?
Al Riffa vs Al Najma are loc pe 30 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 4 | +11 | 14 | ||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 0 | 16 | 8 | +8 | 12 | ||
| 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | +2 | 11 | ||
| 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | +5 | 11 | ||
| 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | +2 | 8 | ||
| 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 8 | ||
| 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 7 | ||
| 8 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 7 | ||
| 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 7 | ||
| 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | 0 | 6 | ||
| 11 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3 | ||
| 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEEVV
10Jucat
8Victories
2Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.6 |
| Proc. de Victorie % | 80% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
22 oct.Vla Sitra3-2
17 oct.Vvs East Riffa4-0
9 oct.Ela Malkiya1-1
10 sept.Evs Khalidiya0-0
5 sept.Vla Manama5-1
VDVED
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.9 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
22 oct.Dvs A'Ali1-2
17 oct.Evs Al-Hidd2-2
11 oct.Vla Sitra2-0
11 sept.Dvs East Riffa2-3
2 sept.Vla Malkiya1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 3.28 |
| Ambele Echipe Marchează | 44% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al Riffa | 39 | 2.17 pe meci |
| Al Najma | 20 | 1.11 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al Riffa | 9 (50%) |
| Al Najma | 2 (11%) |
13 ian. 2026Premieră LigaAl Najma1-2Al Riffa
13 sept. 2025Premieră LigaAl Riffa1-1Al Najma
4 mar. 2025Premieră LigaAl Najma1-3Al Riffa
21 sept. 2024Premieră LigaAl Riffa3-0Al Najma
8 mar. 2024Premieră LigaAl Najma3-3Al Riffa
23 sept. 2023Premieră LigaAl Riffa2-2Al Najma
14 mar. 2022Premieră LigaAl Najma0-2Al Riffa
22 dec. 2021Premieră LigaAl Najma0-3Al Riffa
9 apr. 2021Premieră LigaAl Najma0-2Al Riffa
16 ian. 2021Premieră LigaAl Najma1-2Al Riffa
3 oct. 2020Premieră LigaAl Riffa4-0Al Najma
29 feb. 2020Premieră LigaAl Najma4-2Al Riffa
20 apr. 2019Premieră LigaAl Riffa3-0Al Najma
9 nov. 2018Premieră LigaAl Najma0-1Al Riffa
3 feb. 2018Premieră LigaAl Najma0-2Al Riffa
16 sept. 2017Premieră LigaAl Najma6-0Al Riffa
22 apr. 2017Premieră LigaAl Najma1-4Al Riffa
9 sept. 2016Premieră LigaAl Riffa0-0Al Najma

