Etapa 7
Al Ramtha vs Al Buqa'a Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Al RamthaRemizăAl Buqa'a
Rezultat
Al Ramtha
45%
Total goluri
Sub 2.5
65%
Ambele echipe marchează
Nu
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Al Ramtha nu au fost învinși în ultimele 4 meciuri din campionat
Statistici Cheie
3Remize
4
2.37Medie Goluri
26%Ambele Echipe Marchează
37%Peste 2.5
7 mai 2026Al Ramtha5-2Al Buqa'a
8 feb. 2026Al Buqa'a2-2Al Ramtha
23 aug. 2025Al Ramtha3-0Al Buqa'a
24 sept. 2021Al Buqa'a0-1Al Ramtha
26 iun. 2021Al Ramtha2-0Al Buqa'a
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Al Ramtha vs Al Buqa'a?
Modelul nostru prezice Al Ramtha cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Al Ramtha vs Al Buqa'a?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Al Ramtha vs Al Buqa'a?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Al Ramtha vs Al Buqa'a?
Ambele echipe marchează: Nu (58% încredere).
Când și unde se joacă Al Ramtha vs Al Buqa'a?
Al Ramtha vs Al Buqa'a are loc pe 30 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 0 | +7 | 10 | ||
| 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | +2 | 8 | ||
| 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 7 | ||
| 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 | +4 | 5 | ||
| 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | ||
| 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5 | ||
| 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 4 | ||
| 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 4 | ||
| 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 4 | ||
| 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEVE
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
10 oct.Evs Doqarah0-0
18 sept.Vla Al Wihdat1-0
4 sept.Ela Shabab Al Ordon1-1
7 maiVvs Al Buqa'a5-2
3 maiDla Al Faisaly2-3
DDEDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
8 oct.Vla Shabab Al Ordon3-0
20 sept.Dvs Al Faisaly0-4
11 sept.Ela Al Hussein0-0
7 maiDla Al Ramtha2-5
4 maiDla Al Ahli1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.37 |
| Ambele Echipe Marchează | 26% |
| Peste 2.5 Goluri | 37% |
| Peste 1.5 Goluri | 58% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al Ramtha | 31 | 1.63 pe meci |
| Al Buqa'a | 14 | 0.74 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al Ramtha | 10 (53%) |
| Al Buqa'a | 5 (26%) |
7 mai 2026LigaAl Ramtha5-2Al Buqa'a
8 feb. 2026LigaAl Buqa'a2-2Al Ramtha
23 aug. 2025LigaAl Ramtha3-0Al Buqa'a
24 sept. 2021LigaAl Buqa'a0-1Al Ramtha
26 iun. 2021LigaAl Ramtha2-0Al Buqa'a
9 mar. 2019LigaAl Buqa'a1-0Al Ramtha
2 oct. 2018LigaAl Ramtha1-0Al Buqa'a
5 mai 2018LigaAl Buqa'a1-0Al Ramtha
23 nov. 2017LigaAl Ramtha1-0Al Buqa'a
7 apr. 2017LigaAl Ramtha2-2Al Buqa'a
16 dec. 2016LigaAl Buqa'a0-0Al Ramtha
9 apr. 2016LigaAl Buqa'a2-0Al Ramtha
24 nov. 2015LigaAl Ramtha2-0Al Buqa'a
17 apr. 2015LigaAl Buqa'a1-0Al Ramtha
22 nov. 2014LigaAl Ramtha4-2Al Buqa'a
21 mai 2014LigaAl Ramtha2-1Al Buqa'a
21 feb. 2014LigaAl Buqa'a0-1Al Ramtha
29 mar. 2013LigaAl Buqa'a0-2Al Ramtha
28 oct. 2012LigaAl Ramtha3-0Al Buqa'a

