Etapa 11
Al-Fateh vs Al Shabab Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium, Hasa
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
6
2.7Medie Goluri
75%Ambele Echipe Marchează
45%Peste 2.5
22 oct. 2026Al-Fateh1-3Al Shabab
28 apr. 2026Al Shabab1-1Al-Fateh
3 ian. 2026Al-Fateh2-0Al Shabab
1 mai 2025Al-Fateh3-1Al Shabab
5 dec. 2024Al Shabab2-2Al-Fateh
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Al-Fateh vs Al Shabab?
Al-Fateh vs Al Shabab are loc pe 22 oct. 2026 la Prince Abdullah bin Jalawi Stadium.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDVDD
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
22 oct.Dvs Al Shabab1-3
18 oct.Dvs Al Khaleej Saihat2-3
15 oct.Vla Al-Hazm3-2
9 oct.Dvs Al-Ahli Jeddah0-4
13 sept.Dla NEOM2-4
DDEVV
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
22 oct.Vla Al-Fateh3-1
11 oct.Vvs Al Taawon3-0
12 sept.Evs Al-Fayha0-0
9 sept.Dla Al Kholood1-2
4 sept.Dvs Al-Hilal Saudi FC0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 75% |
| Peste 2.5 Goluri | 45% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al-Fateh | 29 | 1.45 pe meci |
| Al Shabab | 25 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al-Fateh | 4 (20%) |
| Al Shabab | 1 (5%) |
22 oct. 2026Liga ProfesionistăAl-Fateh1-3Al Shabab
28 apr. 2026Liga ProfesionistăAl Shabab1-1Al-Fateh
3 ian. 2026Liga ProfesionistăAl-Fateh2-0Al Shabab
1 mai 2025Liga ProfesionistăAl-Fateh3-1Al Shabab
5 dec. 2024Liga ProfesionistăAl Shabab2-2Al-Fateh
27 mai 2024Liga ProfesionistăAl Shabab3-2Al-Fateh
15 dec. 2023Liga ProfesionistăAl-Fateh1-1Al Shabab
3 mai 2023Liga ProfesionistăAl Shabab1-0Al-Fateh
26 dec. 2022Liga ProfesionistăAl-Fateh4-1Al Shabab
20 ian. 2022Liga ProfesionistăAl Shabab1-1Al-Fateh
26 aug. 2021Liga ProfesionistăAl-Fateh2-0Al Shabab
17 feb. 2021Liga ProfesionistăAl Shabab1-2Al-Fateh
7 nov. 2020Liga ProfesionistăAl-Fateh1-3Al Shabab
1 feb. 2020Liga ProfesionistăAl Shabab2-1Al-Fateh
24 aug. 2019Liga ProfesionistăAl-Fateh1-2Al Shabab
9 feb. 2019Liga ProfesionistăAl-Fateh1-0Al Shabab
20 sept. 2018Liga ProfesionistăAl Shabab1-1Al-Fateh
10 feb. 2018Liga ProfesionistăAl-Fateh1-0Al Shabab
27 oct. 2017Liga ProfesionistăAl Shabab1-1Al-Fateh
4 mar. 2017Liga ProfesionistăAl-Fateh1-1Al Shabab

