Etapa 8
Al Faisaly vs Shabab Al Ordon Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (50%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
ÎncredereSfaturi de pariere
Al FaisalyRemizăShabab Al Ordon
Rezultat
Al Faisaly
50%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Nu
54%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
95%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Al Faisaly au câștigat ultimele 4 meciuri din campionat
Shabab Al Ordon marchează 60% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Shabab Al Ordon au trecut 5 meciuri din campionat fără victorie
Shabab Al Ordon au primit gol în fiecare dintre ultimele 6 meciuri
Statistici Cheie
3Remize
4
3.12Medie Goluri
59%Ambele Echipe Marchează
53%Peste 2.5
12 mar. 2026Al Faisaly0-1Shabab Al Ordon
2 feb. 2026Shabab Al Ordon1-1Al Faisaly
19 aug. 2025Al Faisaly2-1Shabab Al Ordon
22 feb. 2025Shabab Al Ordon1-1Al Faisaly
21 aug. 2024Al Faisaly3-2Shabab Al Ordon
Întrebări Frecvente
Al Faisaly vs Shabab Al Ordon: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Al Faisaly cu 50% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Al Faisaly vs Shabab Al Ordon?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Al Faisaly vs Shabab Al Ordon?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 95% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Al Faisaly vs Shabab Al Ordon?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Al Faisaly vs Shabab Al Ordon?
Al Faisaly vs Shabab Al Ordon are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 3 | +10 | 14 | ||
| 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | +2 | 11 | ||
| 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | +2 | 11 | ||
| 4 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 5 | +8 | 9 | ||
| 5 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 9 | ||
| 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 8 | ||
| 7 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | -1 | 6 | ||
| 8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 4 | ||
| 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 | -7 | 4 | ||
| 10 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVE
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
23 oct.Ela Al Jazeera2-2
17 oct.Vvs Al Ramtha4-1
14 oct.Vvs Al-Nahda2-0
10 oct.Vla Al Salt1-0
20 sept.Vla Al Buqa'a4-0
EEDDD
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
24 oct.Dvs Al Wihdat0-1
15 oct.Dla Al Arabi0-1
8 oct.Dvs Al Buqa'a0-3
19 sept.Evs Al Hussein3-3
10 sept.Ela Al Jazeera1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 17 |
| Medie Goluri | 3.12 |
| Ambele Echipe Marchează | 59% |
| Peste 2.5 Goluri | 53% |
| Peste 1.5 Goluri | 82% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al Faisaly | 33 | 1.94 pe meci |
| Shabab Al Ordon | 20 | 1.18 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al Faisaly | 5 (29%) |
| Shabab Al Ordon | 2 (12%) |
12 mar. 2026LigaAl Faisaly0-1Shabab Al Ordon
2 feb. 2026LigaShabab Al Ordon1-1Al Faisaly
19 aug. 2025LigaAl Faisaly2-1Shabab Al Ordon
22 feb. 2025LigaShabab Al Ordon1-1Al Faisaly
21 aug. 2024LigaAl Faisaly3-2Shabab Al Ordon
25 mai 2024LigaAl Faisaly6-2Shabab Al Ordon
19 dec. 2023LigaShabab Al Ordon0-1Al Faisaly
13 aug. 2022LigaShabab Al Ordon0-2Al Faisaly
7 iul. 2022LigaAl Faisaly3-1Shabab Al Ordon
12 sept. 2021LigaAl Faisaly0-2Shabab Al Ordon
6 mai 2021LigaShabab Al Ordon1-1Al Faisaly
21 nov. 2020LigaAl Faisaly1-3Shabab Al Ordon
4 aug. 2020LigaShabab Al Ordon1-3Al Faisaly
5 apr. 2019LigaAl Faisaly4-0Shabab Al Ordon
27 oct. 2018LigaShabab Al Ordon4-1Al Faisaly
17 feb. 2018LigaAl Faisaly1-0Shabab Al Ordon
28 sept. 2017LigaShabab Al Ordon0-3Al Faisaly

