Etapa 8
Al Buqa'a vs Al Wihdat Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Al Buqa'aRemizăAl Wihdat
Rezultat
Al Wihdat
45%
Total goluri
Sub 2.5
64%
Ambele echipe marchează
Nu
59%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
14
2.85Medie Goluri
35%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
9 apr. 2026Al Buqa'a1-5Al Wihdat
3 mar. 2026Al Buqa'a3-1Al Wihdat
20 ian. 2026Al Wihdat4-2Al Buqa'a
5 aug. 2021Al Wihdat5-0Al Buqa'a
18 mai 2021Al Buqa'a0-3Al Wihdat
Întrebări Frecvente
Al Buqa'a vs Al Wihdat: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Al Wihdat cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Al Buqa'a vs Al Wihdat?
Ambele echipe marchează: Nu (59% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Al Buqa'a vs Al Wihdat?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Al Buqa'a vs Al Wihdat?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (64% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Al Buqa'a vs Al Wihdat?
Al Buqa'a vs Al Wihdat are loc pe 6 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | +10 | 13 | ||
| 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 3 | +8 | 8 | ||
| 3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | +1 | 8 | ||
| 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 8 | ||
| 5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 8 | ||
| 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 8 | ||
| 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 5 | ||
| 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 4 | ||
| 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 4 | ||
| 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEDVE
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Evs Al Salt0-0
8 oct.Vla Shabab Al Ordon3-0
20 sept.Dvs Al Faisaly0-4
11 sept.Ela Al Hussein0-0
7 maiDla Al Ramtha2-5
EEDVV
10Jucat
5Victories
4Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 0.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 60% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Al Hussein1-0
9 oct.Vla Al Jazeera1-0
18 sept.Dvs Al Ramtha0-1
12 sept.Ela Al Salt0-0
4 sept.Evs Al Faisaly0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.85 |
| Ambele Echipe Marchează | 35% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al Buqa'a | 15 | 0.75 pe meci |
| Al Wihdat | 42 | 2.1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al Buqa'a | 3 (15%) |
| Al Wihdat | 12 (60%) |
9 apr. 2026LigaAl Buqa'a1-5Al Wihdat
3 mar. 2026LigaAl Buqa'a3-1Al Wihdat
20 ian. 2026LigaAl Wihdat4-2Al Buqa'a
5 aug. 2021LigaAl Wihdat5-0Al Buqa'a
18 mai 2021LigaAl Buqa'a0-3Al Wihdat
6 apr. 2019LigaAl Buqa'a2-3Al Wihdat
26 oct. 2018LigaAl Wihdat1-0Al Buqa'a
3 mar. 2018LigaAl Buqa'a0-2Al Wihdat
20 oct. 2017LigaAl Wihdat2-0Al Buqa'a
11 feb. 2017LigaAl Buqa'a0-0Al Wihdat
29 oct. 2016LigaAl Wihdat3-0Al Buqa'a
12 mar. 2016LigaAl Wihdat3-0Al Buqa'a
15 dec. 2015LigaAl Buqa'a3-0Al Wihdat
11 apr. 2015LigaAl Wihdat3-0Al Buqa'a
5 nov. 2014LigaAl Buqa'a0-1Al Wihdat
27 apr. 2014LigaAl Wihdat0-0Al Buqa'a
23 oct. 2013LigaAl Buqa'a1-2Al Wihdat
22 ian. 2013LigaAl Wihdat1-0Al Buqa'a
24 oct. 2012LigaAl Buqa'a1-1Al Wihdat
15 apr. 2012LigaAl Buqa'a2-2Al Wihdat

