Etapa 16
ADT vs Sporting Cristal Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
ADTRemizăSporting Cristal
Rezultat
Sporting Cristal
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
4
3.67Medie Goluri
89%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
24 mai 2026Sporting Cristal2-1ADT
4 oct. 2025ADT3-2Sporting Cristal
17 mai 2025Sporting Cristal2-1ADT
12 iul. 2024ADT3-1Sporting Cristal
27 ian. 2024Sporting Cristal6-2ADT
Întrebări Frecvente
ADT vs Sporting Cristal: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Sporting Cristal cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în ADT vs Sporting Cristal?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru ADT vs Sporting Cristal?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în ADT vs Sporting Cristal?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă ADT vs Sporting Cristal?
ADT vs Sporting Cristal are loc pe 7 nov. 2026.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
H. ArakakiMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
J. NarváezFundaș
20
J. ValenciaPortar
10
J. SotoFundaș
10
A. GutiérrezFundaș
10
L. PérezMijlocaș
10
Golgeteri principali
S. GonzálezAtacant
1Goluri
Felipe VizeuAtacant
1Goluri
Asistențe
S. GonzálezAtacant
1Asistențe
M. CastroAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Felipe VizeuAtacant
20
J. GonzálezFundaș
01
R. LutigerFundaș
10
G. TávaraMijlocaș
10
C. CabellosMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEDE
10Jucat
1Victories
4Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Ela Atlético Grau1-1
16 oct.Dla Club Deportivo Los Chankas1-2
10 oct.Evs FC Cajamarca0-0
23 sept.Vvs Cienciano2-1
19 sept.Dla Alianza Lima0-2
VVVVV
10Jucat
7Victories
1Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Comerciantes Unidos4-2
11 oct.Vla UTC Cajamarca1-0
19 sept.Vvs Atlético Grau3-1
13 sept.Vla UCV Moquegua2-1
6 sept.Vvs Club Deportivo Los Chankas5-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 3.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 89% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 89% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| ADT | 14 | 1.56 pe meci |
| Sporting Cristal | 19 | 2.11 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| ADT | 1 (11%) |
| Sporting Cristal | 1 (11%) |
24 mai 2026Divizia PrimaSporting Cristal2-1ADT
4 oct. 2025Divizia PrimaADT3-2Sporting Cristal
17 mai 2025Divizia PrimaSporting Cristal2-1ADT
12 iul. 2024Divizia PrimaADT3-1Sporting Cristal
27 ian. 2024Divizia PrimaSporting Cristal6-2ADT
6 aug. 2023Divizia PrimaADT1-1Sporting Cristal
4 mar. 2023Divizia PrimaSporting Cristal0-0ADT
29 sept. 2022Divizia PrimaSporting Cristal4-2ADT
8 mai 2022Divizia PrimaADT1-1Sporting Cristal

