Etapa 1
Accrington ST vs Colchester Pronostic și Sfaturi de Pariuri
15 aug. 2026
2-2
Final
The Wham Stadium, Accrington
Incorect
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
2 : 2
FT
Sfaturi de pariere
Accrington STRemizăColchester
Rezultat
Accrington ST
37%
Total goluri
Sub 2.5
55%
Ambele echipe marchează
Da
51%
Dublă șansă
Acasă/Afara
35%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 2.10
48%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
2
2.25Medie Goluri
58%Ambele Echipe Marchează
42%Peste 2.5
15 aug. 2026Accrington ST2-2Colchester
14 apr. 2026Colchester2-1Accrington ST
13 sept. 2025Accrington ST1-0Colchester
4 ian. 2025Colchester0-2Accrington ST
31 aug. 2024Accrington ST1-1Colchester
Întrebări Frecvente
Accrington ST vs Colchester: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Accrington ST cu 37% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Accrington ST vs Colchester?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (55% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Accrington ST vs Colchester?
Ambele echipe marchează: Da (51% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru Accrington ST vs Colchester?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 35% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Cine are cele mai mari șanse să marcheze în Accrington ST vs Colchester?
Cole Stockton este alegerea noastră pentru a marca.
Când și unde se joacă Accrington ST vs Colchester?
Accrington ST vs Colchester are loc pe 15 aug. 2026 la The Wham Stadium.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
C. CatonAtacant
2Goluri
Asistențe
C. O'BrienMijlocaș
1Asistențe
S. WhalleyAtacant
1Asistențe
Cartonașe
T. MooreFundaș
10
J. WoodsAtacant
10
J. AndersonMijlocaș
10
Golgeteri principali
E. IandoloFundaș
1Goluri
R. HuntMijlocaș
1Goluri
H. AndersonMijlocaș
1Goluri
Asistențe
O. ThornMijlocaș
2Asistențe
J. PayneMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
E. IandoloFundaș
10
K. Vincent-YoungFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEVE
10Jucat
4Victories
5Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Evs Northampton1-1
24 oct.Vla Rochdale5-0
20 oct.Ela York City1-1
17 oct.Vvs Gillingham3-1
10 oct.Ela Oldham0-0
DEEDD
10Jucat
0Victories
5Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.5 |
| Proc. de Victorie % | 0% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
31 oct.Dvs Walsall1-3
24 oct.Dla Northampton0-2
20 oct.Ela Chesterfield1-1
17 oct.Evs Exeter City0-0
10 oct.Dla Newport County0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 58% |
| Peste 2.5 Goluri | 42% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Accrington ST | 17 | 1.42 pe meci |
| Colchester | 10 | 0.83 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Accrington ST | 4 (33%) |
| Colchester | 1 (8%) |
15 aug. 2026Liga 2Accrington ST2-2Colchester
14 apr. 2026Liga 2Colchester2-1Accrington ST
13 sept. 2025Liga 2Accrington ST1-0Colchester
4 ian. 2025Liga 2Colchester0-2Accrington ST
31 aug. 2024Liga 2Accrington ST1-1Colchester
17 feb. 2024Liga 2Colchester1-1Accrington ST
28 oct. 2023Liga 2Accrington ST0-1Colchester
10 nov. 2018Cupa FAAccrington ST1-0Colchester
7 apr. 2018Liga 2Colchester0-1Accrington ST
5 aug. 2017Liga 2Accrington ST3-1Colchester
18 feb. 2017Liga 2Accrington ST2-1Colchester
24 sept. 2016Liga 2Colchester1-2Accrington ST

